Tansel Karaduman’dan Yaz remiksi

Tansel Karaduman, uzun bir aradan sonra Mayıs ayında Bonus Müzik markasıyla “Hesap Ver” isimli single çalışmasını yayınlamıştı.

Tansel Karaduman’dan  Yaz remiksi

Sözü ve müziği Şehrazat’a ait olan, 25 yıl önce Aşkın Nur Yengi’nin de seslendirdiği ve Karaduman’ın sesinden yeniden can bulan şarkının klibinde ise “Konuşan Eller” ile işaret diline yer verilmişti.   

Geçtiğimiz ay hem yorumuyla, hem de klibiyle kendinden söz ettirmeyi başaran Tansel Karaduman, bu kez yaz aylarına Hesap Ver şarkısının yeni Remiksi ile damgasını vurmaya hazırlanıyor. Özgün yorumu ve şarkısıyla beğeni toplayan sanatçı Hesap Ver’in remiksi için Musfata Haybat ile çalıştı.

“Hesap Ver” Remiks Künye:

Söz&Müzik: Şehrazat
Club Remix Aranje: Mustafa Nuri Haybat
Yaylı Enstrümanlar: İstanbul Strings
Akustik Gitar: Caner Güneysu
Back Vokal: Fatih Ertür
Mix & Mastering: Murat Bulut


TANSEL KARADUMAN HAKKINDA:

Tansel Karaduman, Zonguldak’ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Zonguldak’ta tamamladı. Üniversite eğitimi sırasında başlayan müzik tutkusu onu genç yaşta sahne hayatı ile tanıştırdı. Uzun süre Bodrum gece hayatının sayılı solistlerinden biri olan Karaduman, 2001 yılının yaz aylarında Büyük Kulüp ve Moda Deniz Kulübü’nde sahne almak üzere İstanbul’a yerleşti, birçok seçkin ve değerli mekanda sahne aldı. Kurduğu orkestra ile yurtiçi ve yurtdışında birçok özel davette de sahne performansları sergiledi.

2009 yılında Asım Ekren, Cengiz Özdemir, Hami Barutçu gibi değerli müzisyenlerin kurduğu “Randevu” orkestrasında solist olarak görev aldı. Böylece profesyonel müzik hayatını daha da pekiştirmiş oldu. 2012 yılında müzikal anlayışına saygı duyduğu Genco Arı ile tecrübelerini birleştirerek ilk solo albümünün çalışmalarına başladı. 2014 yılında müzik prodüktörlüğünü ve aranjelerini Genco Arı ile yaptıkları “Her Gece” isimli albümünü çıkardı. Albüme adını veren “Her Gece” şarkısının söz ve müziği sanatçıya aittir. Albümün ilk klibi ise “Çaresiz” isimli şarkıya çekilmiştir.Batuhan Zümrüt


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2016, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568