Uygun Adım BERKAY

İstanbul Cemiz Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde ilk defa sahne alacak

Uygun Adım BERKAY

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı konsept albümü “AraBest” ile milyonların gönlünü fetheden yakışıklı şarkıcı Berkay, şimdi de yaza özel hazırladığı şarkısı “Uygun Adım” la gündeme oturdu. “AraBest”  albümü ile haftalarca satış listelerinde ilk üçün arasında kalan Berkay yaza özel şarkısıyla hayranlarını sevindirdi. 

Sözü ve müziği Murat Dalkılıç düzenlemesi Volga Tamöz imzalı şarkısı “Uygun Adım” ile sevenlerine sürpriz yapan Berkay ‘ın fotoğraflarını ve klibini Nihat Odabaşı çekti. Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan  “Uygun Adım” Berkay ‘ın 4 ‘ncü albümünden sonra çıkardığı 3 ‘üncü single’ı ... 

Son iki yılın kendi tarzında ve jenerasyonunda en çok iş yapan; hafta sonları ve hafta içi şehir şehir dolaşıp konserler verip binlerce insana şarkı söyleyen Berkay Ramazan ayı boyunca önce Fransa’nın Nice şehrinde ardından Amerika ‘da Las Vegas’ta tatil yapacak. Las Vegas tatilinin ardından yeni albümünün stüdyo kayıtları için  Los Angeles’a geçecek… Tatil ve stüdyo çalışmaları ardından konserlerine kaldığı yerden devam edecek Berkay her hafta İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da sahne alacak. 

11 Ağustos Perşembe günü ise İstanbul Cemiz Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde ilk defa sahne alacak olan Berkay dünden bugüne hit olmuş sevilen şarkılarının yanı sıra  arabesk şarkılar dan oluşan repertuvarı ile herkesin hafızasında kalacak bir gece yaşatmak için çalışmalarına şimdiden başladı.

Özgür Aras PR

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2016, 07:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568