Uzunköprü'den Ayla Çelik geçti

Ayla Çelik, Uzunköprü Kültür, Sanat ve Tarım Festivali’nin açılışını unutulmaz bir müzik ziyafetiyle yaptı.

Uzunköprü'den Ayla Çelik geçti

Üç gün sürecek olan festivale görkemli bir açılış yapan Ayla Çelik, komşu illerden de katılım sağlayan onbinlerce dinleyicinin doldurduğu konserine “Aşk Şarkıları” ile başladı.

“BEN” albümünün sevilen şarkılarını dinleyicilerle hep bir ağızdan seslendiren Ayla Çelik, “Dantel” ve “Türkan” gibi müzik dünyasına kazandırdığı hit şarkılarını da seslendirdi.

Şarkı aralarında yaptığı sohbetlerle de dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatan Ayla Çelik, festivale özel hazırladığı repertuvarda Trakya türkülerine de yer verdi. 


HAYRANLARI SELFIE YARIŞINA GİRDİ!
Yaptığı bir potpori sırasında seyircilerin arasına inen sanatçı, hayranlarıyla selfie çektirmekten söylediği şarkıya zaman zaman ara vermek durumunda kaldı. Tüm hayranlarının selfie isteğini kırmayan Ayla Çelik, üç şarkılık potpori süresince seyircilerin arasında kaldı. 


Konserin sonlarına doğru Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen sahneye gelerek Ayla Çelik’e plaket ve çiçek verdi.

Yoğun istek üzerine, bu yılın dillerden düşmeyen şarkısı “Bağdat”ı iki kez seslendiren Ayla Çelik, konserin kapanışını ise hareketli şarkısı “Osman” ile yaptı. 
Gamze Sakallılar


 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2016, 08:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568