Yağmur ve aşırı soğuk nedeni ile

Aşkın Nur Yengi

Yağmur ve aşırı soğuk nedeni ile
 Albümün ilk klibi Aşkın Nur Yengi ve seslendirdiği "Unutulmuş muydum" adlı esere, Kemal Başbuğ yönetiminde çekildi. 
 
Yengi; Beykoz Ömerli'de yapılan çekimlerde, kimi zaman sıfır'ın altına düşen soğuk ve yağmur nedeniyle zor anlar yaşadı, sanatçının hastalanmaması için çekimlere sık sık ara verildi, Yengi her arada soluğu şöminenin karşısında aldı.
 
YILLAR ÖNCE OKUMADIĞI ŞARKIYI YILLAR SONRA SESLENDİRDİ
 
Metin Özülkü, Aşkın Nur Yengi'yi çekimler sırasında yalnız bırakmadı. İkili dostluklarının uzun yıllar öncesine dayandığını belirtti, Yengi "Eda ve Metin'le dostluğumuz, kardeşliğimiz o kadar kuvvetli ki, bu albümde olmam gerekliydi, kendimi Metin'e karşı sorumlu hissettim" dedi. 
 
Aşkın Nur Yengi, "Ayrıca Unutulmuş muydum şarkısının aramızda bir de hikayesi var. Ben 2 albüm önce, sevgili Metin'den bir şarkı istedim o da bana Unutulmuş muydum'u verdi. Fakat albümde 10 şarkıyı geçmeyelim kararı alınca ben bu şarkıyı okuyamadım. Sonra Metin kendisi okudu, çok sevildi, her dinlediğimde içim cız ederdi, yıllar sonra bu albüm için aradığında zamanı geldi dedi ve ben yıllarca önce okuyamadığım şarkıyı şimdi okumuş oldum" diyerek, şarkının özel hikayesini de anlattı. 
 
ESTETİK HABERLERİNE ÜZÜLMÜŞ
 
Aşkın Nur Yengi; "Yüzü tanınmayacak halde" denilerek kısa bir süre önce estetik operasyon yaptırdığına dair çıkan haberler için sorulan sorulara ise "Ev hanımları bile bu devirde estetik operasyonlar yaptırırken, bizim gibi ön planda, toplum önünde olan insanların estetik dokunuşlara başvurması son derece doğal. Fakat ben ameliyat olmadığım halde, kişiyi rencide edecek şekilde yüzü tanınmayacak halde nitelemesinin yapılması son derece yanlış ve üzücü" diyerek basın mensuplarına "bakın bakalım bir ameliyat izim var mı, ya da yüzüm tanınmayacak halde mi" diyerek espri yaptı...   
 
 
www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Seyhan ERDAĞ

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568