Yazı uzatacak bir albüm: “BAYILA BAYILA”

Yazı uzatacak bir albüm: “BAYILA BAYILA”

İlk albümünden bu yana birbirinden özel albümlere imza atan pop müziğin başarılı ismi Yalın, merakla beklenen yepyeni albümü “Bayıla Bayıla” 4 yıl aranın ardından sevenleriyle buluşacak. Klarnetten, bağlamaya, kanundan, çelloya, birçok farklı enstrümanın şarkılara hayat verdiği “Bayıla Bayıla” albümü dinleyiciler için Eylül’de bile yazı yaşatacak. 

Hepsi birbirinden güçlü 11 şarkıdan oluşan albüm dinleyenlerin diline dolanacak enerji dolu hızlı şarkıların yanı sıra bir Yalın klasiği olan özel baladlardan oluşuyor. Tüm söz ve müzikleri Yalın’a ait olan albümün aranjmanları ise çıkış şarkısı “Tatlıyla Balla” parçasının müziğine de eşlik eden Özgen Akçetin ve Yalın’a ait. Dinleyenlere umut vererek ruhlarını besleyecek ve iyiliğe olan inançlarını tazeleyecek olan albüm 2 Eylül Cuma günü Seyhan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşacak. 

Albümde ilk klip ise, geçtiğimiz günlerde izleyiciler ile buluşan TATLIYLA BALLA adlı şarkıya çekildi. Sözleri Yalın tarafından kaleme alınan hareketli şarkının bestesi ise Yalın ve Özgen Akçetin’e ait.


BAYILA BAYILA

1.    Delidir
2.    Tatlıyla Balla
3.    Kader Ne Söylüyorsa
4.    Ben Olamazdım
5.    Nöbetçi Geceler
6.    Bayıla Bayıla
7.    Özlemeye Sevgi Lazımdır
8.    Yelkovan
9.    Sesinde Aşk Var
10.    Sabır Taşı
11.    Sevgili Kalp Sancım


Serap Denk 
İnci Şirin 
Büşra Soydemir  

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2016, 23:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568