Serhat, Game Of Thrones’u geride bıraktı!

Bircan Silan/İSTANBUL-TPM dünyadaki temsilcisi Serhat, geçtiğimiz günlerde Chocolate Tour adlı şovunun dünya prömiyerini İstanbul'da gerçekleştir

Serhat, Game Of Thrones’u geride bıraktı!

Serhat’ın dünya standartlarındaki bu şovunun maliyetinin ise 1,5 Milyon TL olduğu açıklandı. 2014 yılında beri ekibinde yer alan 22 dansçısı ile, 11  muhteşem performansa imza atan Serhat, her şarkısında Dolce Gabbana’nın hazırladığı farklı kostümleri kullandı.

Sanatçı ve 22 kişilik dans ekibi sahnede toplam 700 farklı kostüm kullanarak, bir rekora imza atarken, dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones’u geride bıraktı.

Game Of Thrones’u Geride Bıraktı
Bütün dünyada büyük bir merakla izlenen Game Of Thrones dizisinin bir bölümünde 600 kostüm kullanılırken, Serhat’ın bir saat süren sahne şovunda; Madonna, Kylie Minogue, Katy Perry gibi pop ikonlarının da dansçıları olan ekip, 700 farklı kostüm ile sahne aldı.

Sosyal Medya Yıkıldı
Yakaladığı küresel başarılarla, uzun yıllardır yurt dışı pazarında ilgi odağı halinde bulunan Serhat’ın, Amerikalı efsane sanatçı Martha Wash’ın da konuk olduğu, İstanbul’daki ilk büyük konseri sosyal medyada çok ses getirirken, geceye katılanların paylaştığı videoları ise binlerce kişi izledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568