Artık onların da bir dikili ağacı var

Artık onların da bir dikili ağacı var
Amasya Üniversitesinin tanıtımında, gelişiminde ve etkinliklerin düzenlenmesinde büyük payı olan öğrenci kulüplerinin mezun durumdaki başkanlarına ve mezun durumundaki öğrenci temsilcilerine Amasya Üniversitesine yapmış oldukları katkılardan dolayı Rektör Prof. Dr. Metin Orbay'ın da katıldığı bir toplantıda kendi adlarına dikilen fidanların koordinatlarının yer aldığı sertifikalar verildi.

Üniversitelerde akademik hayatın yanında nitelikli sosyal-kültürel etkinliklerin de destekleyici boyutuyla devam etmesi gerektiğini söyleyen Prof. Dr. Orbay; ''Üniversitemiz öğrencilerinin kendi eğitim ve ilgi alanlarına göre oluşturdukları öğrenci kulüpleri öğrencilerin ders dışı zamanlarında, ilgi duydukları beceri alanlarında, kendilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla faaliyet gösteriyor.


Sosyal faaliyetlerimiz gönüllülük esasına dayanan isteğe bağlı çalışılmalardan oluşuyor.

Öğrenci kulüplerimiz ve öğrenci temsilcilerimizin de katkılarıyla üniversitemiz çatısı altında pek çok sosyo-kültürel program, eğlence etkinliği, geçmişe dair unutmaya yüz tutuğumuz geleneklerimizi hatırlatmaya dair birçok organizasyon düzenledik. Bilimsel anlamda kişisel gelişimi de desteklediği bilinen bu etkinliklerde görev aldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Yeni hayatınızda başarılar diliyorum''
dedi.

Toplantı sonunda öğrenciler kendi adlarına dikilen fidanın koordinatlarının yer aldığı sertifikalarıyla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2015, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568