Emre Nesli'den Yalnızlık

Beğenilen sergi, 17 Nisan tarihine kadar açık kalacak.

Emre Nesli'den Yalnızlık
Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon Ana Bilim Dalı yüksek lisans öğrencisi Emre Nesli, ilk kişisel fotoğraf sergisini gerçekleştirdi. Sergide fotoğrafçının “Yalnızlık” temasını işlediği 30 çalışma sanatseverlerle buluşturuldu.


Serginin açılışı Nisan Pazartesi günü Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi Fuayesi’nde yapıldı. Açılışa İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Senem Duruel Erkılıç, dekan yardımcıları Doç. Dr. Aslıhan Doğan Topçu ve Yrd. Doç. Dr. Ahmet Taylan, İletişim Fakültesi öğretim elemanları ile öğrencileri ve davetliler katıldı.
Serginin açılış kurdelesini Prof. Senem Duruel Erkılıç, Doç. Dr. Gürhan Topçu ve Emre Nesli’nin birlikte kesti. Açılışta söz alan Prof. Erkılıç, Nesli’nin yüksek lisans eğitimi boyunca fotoğraf sanatıyla profesyonelce uğraştığını söyledi ve Nesli’ye çalışmalarını sergileyerek fotoğraf severlerle paylaştığı için teşekkür etti. 


Nesli de başta İletişim Fakültesi öğretim elemanları olmak üzere fotoğraf çekmeye başladığı günden bu yana kedisine destek sunanlara ve ailesine teşekkür etti. 


Sergide yer alan fotoğrafların tamamı Mersin’de çekildi. “Yalnızlık” teması işlendiği çalışmalarda uzun pozlama ve ters ışık teknikleri kullanıldı. 

Ziyaret edenlerin beğenisini kazanan sergi, 17 Nisan tarihine kadar açık kalacak.


www.yakamozyakut.com.tr Mersin / Mehmet(çeto) Tekkanat – Ceren ARİ
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2015, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568