“Fark Yaratan Öğretmen”

Fark Yaratan Öğretmen kampanyasına katılarak kutladı. 

“Fark Yaratan Öğretmen”

Sanat ve spor dünyasından ünlü isimler, hayatlarında çok özel yere sahip olan öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından hayata geçirilen Fark Yaratan Öğretmen kampanyasına katılarak kutladı. 


Altan Erkekli, Hülya Koçyiğit ve Kayhan Yıldızoğlu gibi sinema ve tiyatro dünyasının duayen isimlerinin yanı sıra kampanyaya Açelya Akkoyun, Anıl Altan, Ali Aksöz, Arzum Onan, Berrin Arısoy, Bülent Seyran, Bülent Çetinaslan, Dağhan Külegeç, Ece Özdikici, Engin Hepileri, Hande Kaptan, Kenan Vural, Levent Can, Nilay Erdönmez, Muratcan Güler ve Özge Borak da çektikleri “fark yaratan öğretmen” videolarıyla katıldı. 


Ünlüler videolarıyla, hayatları boyunca sevgi, saygı ve minnettarlıkla hatırladıkları öğretmenlerinin hem Öğretmenler Günü’nü kutladı hem de yıllar sonra büyük emekleri için öğretmenlerine teşekkür etme fırsatı buldu.

Öğretmenlerin değerinin yeniden gündeme gelmesi amacıyla geçtiğimiz yıl başlatılan Fark Yaratan Öğretmen kampanyası kapsamında çekilen ünlü isimlerin fark yaratan öğretmen videolarına http://farkyaratanogretmen.com/ web sayfasından ve ÖRAV’ın sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabiliyor. Burcu Konyalı 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568