İnci Akademi yeni liderler yetiştiriyor

İzmir’de 30 yıllık Cevdet İnci Eğitim Vakfı’nın (İNCİ VAKIF) çatısı altında kurulan ve 4 yıldır çalışmalarını sürdüren İnci Akademi, sürdürülebilir başarı için eğitime yatırım yapmaya devam ediyor.

İnci Akademi yeni liderler yetiştiriyor

İnci Akademi’de; holding, grup şirketleri ve tüm iş dünyasına yönelik geliştirdiği eğitim programı olan Liderlik Akademisi’nde yeni bir dönem daha başladı. Bir yıl sürecek eğitim programı ile çalışanların birer lider olarak geliştirilmesi hedefleniyor.
Her yıl gerçekleştirdiği çeşitli eğitim programlarıyla yüzlerce gence vizyon kazandıran İnci Holding, çalışanlarına yönelik eğitim programlarına da tüm hızıyla devam ediyor. İnci Akademi’nin düzenlediği, geçtiğimiz yıllarda çalışanların ilgiyle takip ettiği Liderlik Akademisi programı bu yıl da yeni liderler yetiştirmek üzere eğitime başlıyor. 28 yönetici ve yönetici adayının dahil olduğu bu program, 180 saatten oluşuyor.

Bir yıl boyunca devam eden Liderlik Akademisi, iş performansı yönetimi, ilişki yönetimi ve kişisel liderlik becerileri konularını kapsayan modüler ve yoğun bir eğitim programını içeriyor. Süreç sonunda holding ve grup şirketleri çalışanları liderlik alanında geniş bilgi, deneyim ve içgörü kazanarak Akademi’den mezun oluyor.

Konuyla ilgili açılış konuşması yapan İnci Holding Genel Müdürü Taner Kerman “İş hayatında hangi yönetim seviyesinde olursak olalım işlerimizin ve süreçlerimizin lideriyiz. Hep birlikte profesyonelce yürüttüğümüz işbirliğiyle birbirimizi etkiliyor, değiştiriyor, yönlendiriyor ve ortak kurum kültürümüzü yaratıyoruz. Bu anlayışla hazırladığımız, hayatın her alanından farklı görev ve rollerdeki liderlik yetkinliklerimizi geliştirmeyi amaçlayan Liderlik Akademisi’nin yeni dönem başlangıcını yapmaktan gurur duyuyorum. Farklı modüllerle zenginleştirdiğimiz Akademi programımız, pek çok konuyu içeren simülasyon, değerlendirme ve tartışma platformlarından oluşan dolu dolu içeriğiyle sizleri bekliyor. Hayatınızın her alanına taşıyacağınız, keyifli, öğretici ve unutulmaz bir deneyim olmasını diliyorum” dedi.


İnci Holding Hakkında:

Temelleri Cevdet İnci tarafından 64 yıl önce atılan, ağırlıklı olarak otomotiv yan sanayi olmak üzere dört farklı sektörde faaliyet gösteren İnci Holding’in bugün 2400 çalışanı ve 9 şirketi bulunuyor. Son 10 yıldır her sene ortalama yüzde 15 büyüyen İnci Holding, Akü ve jant üretimiyle otomotiv yan sanayi sektörünün yanı sıra lojistik, otel ekipmanları ve geri kazanım sektörlerinde faaliyet gösteriyor. İnci Grubu ürünlerinin yüzde 67'si 80’den fazla ülkeye ihraç ediliyor. “Cumhuriyetin 100’üncü yılında dünyada ilk binde olmak” vizyonuyla yoluna devam eden ve kurumsal yönetim ilkeleriyle yönetilen bir aile şirketi olan İnci Holding, Türkiye ekonomisine katkıları ile gelişimini sürdürüyor. www.inciholding.com 


Cevdet İnci Eğitim Vakfı – İNCİ VAKIF :Merrhum Cevdet İnci tarafından kurulduğu 1985 yılından beri, ‘toplumda yaşam boyu eğitim’  felsefesi çerçevesinde ‘Eğitime Destek, Geleceğe Hizmet’ sloganıyla, eğitim - öğretim ekosistemini iyileştirmeye yönelik faaliyetlerini sürdürmektedir.


Banu Kurt & Derya Şengülen

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568