Mühür - Nil Karataş Ft. Berkay

Nil Karataş, ilk albümü ile müzik piyasasına “Mühür” vuracak.

 AJDA PEKKAN'IN VOKALİSTİNDEN İLK ALBÜM!

TÜRK POP MÜZİĞİNDE YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR!

NİL KARATAŞMÜHÜR

 
Adını ilk kez “O Ses Türkiye” yarışması ile duyuran Nil Karataş, yarışmada gösterdiği performans ile müzik severlerin gönlünü fethetti. 10 yaşında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı keman bölümünü kazanarak müzik hayatına başlayan Nil Karataş, Ajda Pekkan ve Emel Müftüoğlu gibi birçok ünlü isime back vokallik yaptı. 
 
“O Ses Türkiye” yarışmasında söylediği “Yalnızlık Senfonisi” şarkısının milyon tıklanması üzerine albüm yapma kararı alan Nil Karataş, ilk albümü “Mühür”ü Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkardı. 
 
Albümün çıkış şarkısı olan ve albümle aynı adı taşıyan “Mühür” şarkısının sözü ve müziği Aslızen imzası taşıyor. Keman solonun Nil Karataş tarafından icra edildiği “Mühür” şarkısında sanatçıya Türk Pop Müziğinin güçlü seslerinden Berkay eşlik ediyor.Arte İstanbul Heykel Atölyesi’nde çekimleri gerçekleşen video klibin yönetmenliğini ise Kubilay Kasap üstlendi.
 
Fotoğrafları Tayfun Çetinkaya tarafından çekilen albümün grafik tasarımı ise Ahmet Terzioğlu’na ait. Güçlü sesi ve yorumu ile dikkat çeken Nil Karataş, ilk albümü ile müzik piyasasına “Mühür” vuracak.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Mine AYMAN
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568