Öğrenciler Dubai'den döndüler!

Türkiye okullar arası yıldızlar kategorisi folklor yarışmasında bir ço kTürkiye derecesi olan Atatürk Ortaokulu öğrencileri yurda döndüler...

Öğrenciler Dubai'den döndüler!

Kilis Valiliği organizasyonunda, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin Dubai Başkonsolosluğunun davetlisi olarak, Dubai’ye giden folklor ekibi öğrencilerini Kilis Valimsi Süleyman Tapsız makamında kabul etti.

Türkiye okullar arası yıldızlar kategorisi folklor yarışmasında; İl Birincisi, Bölge Birincisi ve Türkiye Üçüncüsü olan Kilis Atatürk Ortaokulu öğrencileri, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, folklor gösterileri ile Kilis’in tarihi ve kültürel özelliklerinin tanıtımını yaparak 4 günlük bir Dubai ziyaretinin ardından yurda döndüler.

Dubai Başkonsolosluğunun davetlisi olarak Dubai’ye giden ve orada Türk aileler tarafından misafir edilen öğrenciler, Dubai’ nin dünyaca ünlü çeşitli yerlerini görme şansı yakaladıklarını belirterek, bu organizasyon için Kilis Valisi Süleyman Tapsız’a teşekkürlerini ifade ettiler.
Vali Tapsız, öğrencilerimizin farklı yer ve kültürleri tanımaları açısından bu ziyaretin önemli olduğunu belirterek, İlimizin farklı bir Ülkede tanıtımına katkıda bulundukları için öğrencilere ve sorumlu idarecilere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2015, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568