Özel Masal Vadisi Anaokulu’nda mezuniyet

Gaziantep Özel Masal Vadisi Anaokulu’nun geleneksel olarak düzenlediği yılsonu gösterisi ve sergisi gerçekleştirildi.

Özel Masal Vadisi Anaokulu’nda mezuniyet

 Dokuzuncu yıl mezunlarını veren okulun yılsonu etkinliğinde minik öğrencilerim performansları izleyenlerden büyük alkış aldı.

Şehitkâmil Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen yılsonu etkinliği öğrencilerin birbirinden güzel olarak hazırladıkları gösteriler ile kutlandı.

Velilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik üç program dâhilin de yapıldı.

Programda öğrencilerin hazırladıkları Türkiye’nin her yöresine ait; halk oyunları gösterileri, Anadolu ateşi, hayat evrelerini anlatan gösteri, dünya çocukları, mehter takımı şovu, bale gösterisi büyük ilgi gördü.
Dokuzuncu Mezunlarını Verdi

Altı yaş grubu programın da ise alkış ve hüzün bir arada yaşandı. Öğrenciler etkinliklerinin sonunda mezuniyet töreni düzenledi. Diplomalarını öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Özel Masal Vadisi Anaokulu’ndan mezun olan öğrenciler kep töreninde keplerini mezuniyet coşkusu ile fırlattılar. Hayatlarının ilk mezuniyet törenini yaşayan öğrenciler bir yandan mezuniyetin mutluluğunu yaşarken bir yandan okuldan, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından ayrılmanın hüznünü yaşadılar.
Program sonrasında öğrencilerin yıl içerisinde birbirinden güzel hazırladıkları ürünlerin sergilendiği sergi gezildi.

Eğitimin Temeli Sağlam Atılıyor


Gaziantep Özel Masal Vadisi Anaokulu eğitim koordinatörü Fatma Bağlam yılsonu etkinliklerinin geleneksel olarak her yıl coşku ile yapıldığını belirtti. Bağlam; “ Özel Masal Vadisi Anaokulu olarak verdiğimiz kaliteli eğitimin meyvelerini velilerimizde görmek istiyor. Her yıl bizlerde yılsonu etkinliği ve sergi düzenliyoruz. Öğrencilerimiz burada hem eğleniyorlar hem de öğrendiklerini aileleri ile paylaşıyorlar.” dedi
Okul Kurucu Müdürü Psikolog Mükrime Polat ise öğrencilere en güzel eğitimi vermenin gayretinde olduklarını belirtti. Polat; “ Okul öncesi eğitim temelleri sağlam atılmış binaya benzer. Bizler okulumuzda verdiğimiz okula hazırlık, İngilizce, Yüzme, Bale, Halkoyunları, Zekâ oyunları gibi eğitimler ve yaptığımız sosyal etkinlikler ile öğrencilerimizi sağlam temeller üzerinde geleceğin dünyasına hazırlıyoruz.” dedi

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2015, 22:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568