Şimdi diploma almak vardı!

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde diplomalar hazır!

Şimdi diploma  almak vardı!

Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı’nda mezun olan öğrencilerin diplomaları hazırlandı. Konu ile ilgili olarak Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç şunları söyledi; 

“ Üniversitemiz, mezun öğrencilerimize en hızlı diploma hazırlayan üniversitelerden biridir. Mezun öğrencilerimizin KPSS ve formasyon başvuruları ile özel işletmelere zamanında başvuru yapabilmeleri amacıyla üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı personelinin özverili çalışmalarının sonucunda diplomalarımız mezun öğrencilerimize verilmeye başlandı. 

Uluslararası alanda öğrencilerimize kolaylık sağlanması amacıyla İngilizce/Türkçe olarak bastırılan diplomalarımızda, güvenlik için de hologram ve soğuk mühür kullanıldı. Diplomaların yanında öğrencilerimize Diploma Eki’ni de veriyoruz. Diploma Eki uygulamasını öğrencilerin uluslararası alanda iş ve eğitim imkânlarına daha rahat ulaşmasını sağlamak ve üniversite olarak kurumsal kimliğimizin tanınırlığının artırılması amacıyla yapıyoruz.
Mezun öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyor, diplomaların hazırlanmasında emeği geçen Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı personeline teşekkür ediyorum” dedi.
Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde diplomaların dağıtımı Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nda yapılıyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2014, 01:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568