Bakımlı saçların sırrı COSMED’de saklı

Düz ya da kıvırcık, uzun ya da kısa fark etmez; hepimiz saçlarımız daha güzel görünsün isteriz.

Bakımlı saçların sırrı COSMED’de saklı

Bunun için farklı renkler, modeller dener; maşa, fön, düzleştirici kullanırız. Ancak saçlarınız sağlıklı değilse bütün bunlar hiçbir işe yaramaz.

Çünkü yıpranmış saçlar cansız, donuk görünür, elektriklenir ve zor şekil alır. Böyle durumlarda saçlarınızı eski sağlığına kavuşturacak ürünler seçmeniz gerekir. “Sağlıklı bakım herkesin hakkı” mottosuyla yola çıkan COSMED’in yıpranan saçlara özel ürünü Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi de işte tam da böyle bir ürün.

COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi, bitkisel yağlar, keratin ve pirinç proteinlerinden zengin yapısı sayesinde yıpranmış ve kırılan saçların imdadına yetişiyor. Ürün, yıpranmış ve nemini kaybetmiş saçlarının onarılmasına ve nemlendirilmesine yardımcı oluyor. COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi, saç tellerini kırılmalara karşı güçlendirirken kolay taranmasını sağlıyor ve parlaklık kazandırıyor. Eğer saçlarınız boya, perma, ombre gibi işlemler görmüşse COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi, yıpranmış saç tellerinin bütünlüğünü geri kazanmasını da destek oluyor. Ayrıca ürün, elektriklenme problemi yaşayan saçlar için de ideal.
200 ml: 39.50 TL
 
COSMED’in uluslararası standartlardaki güvenilir ürünlerine yetkili eczanelerden ve Watsons mağazalarından ulaşabilirsiniz.


Başak Tanses

 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2016, 23:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568