Bodrum'da Osmanlı rüzgarı esti!

ELDEBRAN OSMANLI KONAGI nda Osmanlı mutfağının  en leziz yemeklerini tatma fırsatı

Bodrum'da Osmanlı rüzgarı esti!


Geçtiğimiz günlerde Bodrum Orta Kent Yahşi de yapılan ELDEBRAN OSMANLI KONAĞI’nın Bodrum’ da yapılan açılışı birbirinden ünlü simaları bir araya getirdi.

By Mustafa Organizasyonun un düzenlediği sunuculuğunu Aslı Kökçe’nin  yaptığı gecede Sabancı Olgunlaşma Enstitüsünün Osmanlı Koleksiyonundan  seçilen tarihi kostümleri Asil Çağıl’ın koreografisi eşliğinde birbirinden ünlü modeller yaptı.

Günay Musayeva, , Sema Şimşek , Tuğçe Sarıkaya, Ebru Ürün, Yağmur Ayaz, Zeliha Çal, Sanem Balcı, Chantal Bruijn, Parıl Erdem, Olga Fabi, Mariina Maksymenko'nun sunduğu kostümler davetlilerin büyük beğenisini topladı


Açılış gecesinde sahne alan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’la açılış kurdelesini kesen Tuğba Özay yeni albümünden de 3 parça seslendirdi.  Ardından sahneye çıkan usta sanatçı Coşkun Sabah davetlilere unutulmaz bir  gece yasattı. 


ELDEBRAN OSMANLI KONAĞI’nın Bodrum’ da yapılan açılışı, birbirinden ünlü simaları bir araya getirdi


Eldebran Osmanlı Konağı’nın sahibi ve işletmecisi Elvan Çakırgöz  konağın inşası sırasında Türkiye nin farklı şehirlerinden özel ustalar ile konağın dekorasyonun kusursuz olmasına özen gösterdi. Osmanlı dan günümüze dair  tarihi  detayları bir arada görebileceğiniz ELDEBRAN OSMANLI KONAGI nda Osmanlı mutfağının  en leziz yemeklerini tatma fırsatını sunan konakta dünya mutfağı ustası şef Tahsin Bulut un hazırladığı menüde 60 a yakın mezelerden tatlılara uzanan eşsiz lezzetler meraklılarını bekliyor . 


Asil Çağıl

 
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2016, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568