Caudalie Beauty Elixir'de Jason Wu işbirliği

Dünyaca ünlü tasarımcı Jason Wu, Caudalie’nin kült ürünü Beauty Elixir’in şişesini kendi anlayışıyla yorumladı.

Caudalie Beauty Elixir'de Jason Wu işbirliği

Yıllar önce mezoterapi uygulamaları ile bilinen Doktor Hertzog Seine Nehri’nin kenarında eski kitaplar satan barakaların birinde içinde asırlık formüllerin bulunduğu bir iksir kitabına rastlar. 16. yy’da yaşamış Macaristan Kraliçesi’nin gençlik iksiri kitapta yer alan formüllerden biridir.Rivayete göre Macaristam Kraliçesi, bu güzellik iksiri sayesinde kendinden 35 yaş küçük Polonya Kralı’nın kalbini çalmayı başarır. Doktor Hertzog bu keşfini Caudalie’nin kurucusu Mathilde Thomas’la paylaşır. İkili kitaptaki orjinal formülü geliştirirler. Karliçe’nin gençlik iksiri günümüz kadınlarının cilt ihtiyaçlarına uygun hale getirilir. 

1997 yılından bu yana tüketicilerle buluşan Beauty Elixir’in doğal formülü bu güzellik ürününe yarı tonik yarı serum olma özelliği kazandırıyor.


Formülde bulunan benzoin cildi yatıştırıyor, mür ise yumuşatıyor. Beauty Elixir’in formülünde birçok farklı esansiyel yağ yer alıyor. Bu esansiyel yağlardan biberiye, cilde enerji verir, limon balmı ve nane cildi canlandırır, portakal çiçeği yumuşatır, gül ışıltı verir ve tabi ki Caudalie’nin imza içeriklerinden üzüm posası cildi nemlendirir.


Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılır.Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 100 ml 125 TL’dir.
Hasret Bisi

 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2016, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568