COMED sizi gülümsetir

Güzel ve sağlıklı bir cildin temelinde temizleme, nemlendirme ve koruma yatıyor. “Sağlıklı bakım herkesin hakkı” diyen COSMED de bakımın ilk adımı temizlik için jel ve köpük formunda ürünler sunuyor.

COMED sizi gülümsetir

Unisex kullanıma uygun bu ürünler, COSMED’in diğer tüm ürünleri gibi paraben, fitalat, sülfat türevleri, phenoxyethanol ve etil alkol içermiyor.

COSMED’in uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri Türkiye genelinde 800’ü aşkın yetkili eczanenin yanı sıra Watsons mağazalarında da satışa sunuluyor.

Cildin nemini koruyor
Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği COSMED DAY – TO – DAY Temizleme Jeli, cildi kir, makyaj ve yağdan kolayca arındırıyor. Cildi yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizleyen ürün, cilt yenileyici, nem ve enerji kaynağı 4 mineralden oluşan yapısı sayesinde cildin nem tutma kapasitesini artırırken yenilenmesine de yardımcı oluyor.
150 ml: 46 TL

Yağlı ciltler kontrol altında
COSMED COMPLETE BENEFIT Arındırıcı & Matlaştırıcı Temizleme Jeli, ciltte aşırı yağlanmayı dengelemek ve akne oluşumunu önlemek amacıyla geliştirildi. Özel formülüyle ciltte ölü hücrelerin birikimini önleyen ürün, yağ sentezinin dengelenmesine, siyah noktaların temizlenmesine ve iltihaplı aknelerin giderilmesine yardımcı oluyor. 
150 ml: 46 TL


Hassasiyet oluşumunu engelliyor

Hassas ciltlere özel olarak geliştirilmiş COSMED Ultrasense Yatıştırıcı Temizleyici Köpük, cildinizi gün boyu maruz kaldığınız kir, toz, yağdan arındırırken içeriğindeki bitkisel özlerle hassaslaşan cilt dokusunu yatıştırmaya ve yeniden hassasiyet oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Cilt kızarıklıklarını azaltmaya destek olan ürün, cildin yenilenme sürecinin hızlandırılmasına ve doku bozukluklarının giderilmesine de katkı sağlıyor.
150 ml: 49 TL


sağlıklı - güzel ciltlerle gülümseyiniz...Başak Tanses


 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2016, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568