Crate and Barrel pratik öneriler sunuyor 

 Evin her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, evlerinizin girişine ilham kaynağı olurken, saklama ve teşhir alanı konusunda da hayatı kolaylaştırıyor.

Crate and Barrel pratik öneriler sunuyor 
HABERİN GALERİSİ
Crate and Barrel

Crate and Barrel

rate and Barrel’ın antre önerileri arasında yer alan Clairemont Konsol, antika görünümünün yanı sıra, bronz kaplama ve cam karışımı tasarımıyla Fransız Art Deco tarzının rafine şıklığını sergiliyor.

Evlerinizin girişine ilham verecek olan Clairemont Konsol’un yapımındaki antika ayna camlar göz kamaştırırken, kırılmaz cam özelliği ürünü bir adım ileri taşıyor. Crate and Barrel, ev dekorasyonunda uyumu sevenlere Clairemont Konsol’u Vera Masa Lambası ile tamamlamayı önerirken, bu ikili antrelere sıcak ve sofistike bir görünüm kazandırıyor. Vera Masa Lambası’nın parıltılı ve metalik renkleriyle kombinlenebilen Clarus Kare Kutular ise, ufak süs eşyalarınızı ve elinizin altında bulundurmak istediğiniz anahtarlarınızı şıklıkla saklamanızı sağlıyor.  


El ile şekil verilmiş demir tabanı ve damarlı gül ağacından gövdesiyle Jada Büfe, zerafetinin yanı sıra sandık mobilyalara lüks bir yorum kazandırıyor. Depolama kapasitesiyle antrelere farklı bir hava katan Jada Büfe, ayakkabılarınızı veya oyuncak gibi eşyaları, düzenli bir şekilde saklayabilme imkanı sunuyor. Crate and Barrel’ın ilham kaynağı ürünlerinden Yukon Konsol, organik malzemeleri ve minimalist görüntüsüyle evinize rustik bir hava kazandırıyor. Her parçası yapıldığı ağacın karakteristik özelliklerini taşıyan Yukon Konsol, özgün tasarımıyla göz kamaştırıyor. Antrenin olmazsa olmazlarından Truro Askılık ise, mango ve işlenmiş ahşabın uyumunu piramitte buluşturuyor. 

Her zevke hitap eden önerileriyle Crate and Barrel, evlerin girişinden itibaren fark yaratmak isteyenleri Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor. 


Crate and Barrel Hakkında: 

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

İstanbul
Zorlu Center: 0212 353 65 75 

Akasya: 0216 510 57 57
İstinyePark: 0212 345 52 00

Maçka Palas: 0212 232 32 49

Ankara
NextLevel AVM: 0312 285 05 58

Bodrum
Midtown Alışveriş Merkezi

www.crateandbarrel.com.tr

 

Merve Doğaner 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568