Düğününüzde gerçek bir prenses gibi olun!

Burçak Ilıman; Prenses gelinlik modellerinin, altına giyilen platform topuklarla boyu epey uzun gösterebilecek bir model olmasına rağmen çok kısa boyluların giymemesini tavsiye ediyor.

Düğününüzde gerçek bir prenses gibi olun!

Zira kabarık eteklerin içinde proporsiyon bozukluğu nedeniyle üst beden gömülü kalabilir. Kalın belli olanlar rahatlıkla bu gelinliklerden giyebilir çünkü genişleyen etek kısmı bel ile ilgili göz yanılgısına neden olacaktır. Ilıman,balık etek modeli gelinlikleri kalçası geniş olanlara asla önermiyor.

Zira tüm kalça kusurlarını göz önüne çıkaracak bir model.

A formlu ve çan etekli gelinlikler yine kalın bele sahip olan bayanlarda, genişleyen eteği sayesinde göz hilesine neden olabilecek, gayet kullanışlı bir modeldir. Her iki model de, genişleyen eteğiyle geniş kalçaları gizler.Tuvalet formlu düz gelinlikler kısa boylu bayanları ince ve uzun göstereceğinden rahatlıkla giyilebilir. Gelinliğin bedene uygunluğunun dışında, düğün konseptiyle de uyumlu olması gerekiyor. Aksi takdirde en güzel gelinlik modeli bile yanlış tema ile eşleştiğinde sıradan bir tasarım olarak görülecektir.

Stil Danışmanı Burçak Ilıman, 2017’de tercih edilecek gelinlik modellerini ise; ‘’Cüretkar, yenilikçi, genç ve renkli’’ olarak tanımlıyor. ‘‘Katlı etekler, 2017 İlkbahar gelinliklerinin

favorisi olacak. İddialı yırtmaçlarıyla klasik modellere meydan okuyan yeni nesil gelinlikler öne çıkacak.

Alışılmışın dışında modern ve sofistike bir görünüm için kabarık etekler son derece yenilikçi olarak pantolonlarla takas edilecek.


Hareket özgürlüğü tanıyan diz üstü gelinliklerin yükselişi ise sürecek.


Sıra dışılığı sevenler kısa gelinliklerle düğünlerde hem genç hem modern bir görünüm yakalayacak.Masumiyetin rengi beyaz, artık gelinliğin tek rengi olmaktan çıkacak ve pembenin, yeşilin ve lilanın en pastel tonları da romantik gelinlerin yeni gözdesi olacak’’


 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 20:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568