Gençleşmek için İstanbul'a geldi

Dünya çapında bir ün sahibi olan Joakim Granberg, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur için İstanbul’a geldi. J

Gençleşmek için İstanbul'a geldi

oakim Granberg’e cerrahi olmayan bir dizi uygulama yapıldı. Konu hakkında açıklama yalan Cihantimur şunları söyledi: “ Joakim Granberg yoğun bir çalışma temposu içinde ve çok yakında da yine bir güzellik yarışması organizasyonuna imza atacak olduğundan herhangi bir cerrahi uygulama istemedi. Bu sebeple kendisine mevcut form kayıplarını toparlayacak bir dizi ameliyatsız uygulama yaptık”.

Örümcek Ağı estetiği, Botoks ve dolgu 
“Joakim Granberg aynen sağlık turizmi vasıtasıyla gelen hastalarımız gibi karşılandı ve ağırlandı. Özellikle burnunda bir deformasyon, göz çevresi ve total olarak yüzünde kırışıklık ve form kayıpları mevcuttu. Öncelikle Örümcek Ağı estetiği ile yüzündeki yaşlanma derecesine göre belirlediğimiz adette ip yerleştirdik. Bu eriyen ipler Joakim’e günden güne tazelenen bir cilt ve kontür yapısı kazandıracak. Kolajeni aktif hale gelecek ve cildini gerecek. Ayrıca dinamik kırışıklıklarına botoks ve statik olanlara ise dolgu uygulaması yaptık. Burun sırtındaki çökme ve bir darbe sonucu oluşmuş şekilsizliği ise yine dolgu uygulaması yaparak tekrar şekillendirmeye çalıştık” diyen Op.Dr. Bülent Cihantimur, işlemin lokal uyuşturma ile yapıldığını ve ardından yüzüne Örümcek Ağı maskesi uygulandığını söyledi.


Ülkemizin tanıtımına katkı sağlıyoruz
“Granberg’in uygulaması ortalama yarım saat kadar sürdü ve dakikalar içinde yaşadığı bu gençleşme uygulaması sonrası, sağlık turizmi departmanımızdaki profesyoneller eşliğinde İstanbul gezisine başladı. Sonuçtan son derece memnun kalan bu dünyaca ünlü organizatörü, ülkemizde ağırlamış olmaktan da büyük keyif aldık” diyen Cihantimur, yabancı hastaların tüm tedavi süreçlerinin ve İstanbul’da bulundukları süre zarfındaki gezme, eğlence ve tüm diğer ihtiyaçlarının uzman bir ekiple yapılıyor olmasının ülkemizin tanıtımına da büyük katkı sağladığını söyledi. 

Esra Sur 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568