Hande Yener Cemil İpekçi elele

Ünlü modacı Cemil İpekçi  Kıbrıs’ta yeni koleksiyonu ile rüzgar gibi esti.

Hande Yener  Cemil İpekçi  elele

Fashion TV Türkiye Temsilcisi Enis Onat’ın Rocks Hotel’de düzenlediği partide Cemil İpekçi defilesi ve Hande Yener konseri vardı.

Hollanda’nın Rotherdam kentinde “Wens Fashion By Cemil İpekçi” adı altında moda atölyesi açan ünlü modacı, Hollanda’dan defilesi için Kıbrıs’a geldi.

Yeni koleksiyonu ile ilgi gören Cemil İpekçi koleksiyonuna uygun giydiği kelebek desenli gömleği ile de dikkat çekti.

Bu yıl kelebek etkisinde kaldığını belirten modacı “Memleketin içinde bulunduğu tartışmalar çok renkli geldi bana.


Kısa ömürlü ve renkli. Tıpkı kelebek gibi. Ruhumla böyle yansıdı ve bende kıyafetlerde bolca kelebek deseni kullandım” dedi. Beyaz değil kirli gelinlik…
Defilenin finalinde altın rengi parlak kumaş ve tüllerle hazırlanan gelinliği ise ünlü manken Özge Ulusoy giydi.


Cemil İpekçi beyaz olmayan gelinlik için “Ben gelinlikte duvak ve beyaz sevmiyorum. Duvak gelini saklar. Artık gelinler duvak arkasına saklanmıyor. Beyaz gelinlik de saflık ve temizliktir. Artık beyaz kadar masum değiliz hiçbirimiz. Ben de dahil artık hiç kimse saf ve temiz değil. Hepimiz kirliyiz gelinlikte o yüzden beyaz değil benim için” dedi.


Hande’ye ne giyse yakışır…
Hande Yener konseri sırasında kendisini dinleyen, dans eden Cemil  İpekçi’nin yanına geldi ve şarkısını onunla birlikte söyledi.


Mikrofonu eline alan Cemil ipekçi Hande’nin giydiği kıyafetleri eleştirerek ”Aslında  sana sahnede kot pantolon ve tişört bile çok yakışır. Sen şarkılarınla sahne şovunla zaten göz dolduruyorsun” dedi. 


Caner Budak


 
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568