H&M İzmir üçüncü mağazasını açıyor

İsveç moda markası H&M Hennes & Mauritz AB (H&M), İzmir’deki üçüncü mağazasının Optimum AVM’de açılacağını duyurmaktan memnuniyet duyar. 

H&M İzmir üçüncü mağazasını açıyor

H&M’in İzmir’deki üçüncü mağazası 2017 yılı İlkbahar’ında açılacak. Açılış ile ilgili olarak H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor: “Geçtiğimiz yıl İzmirde iki mağaza açtık ve ilk kez tasarımcı işbirliğimizi de İzmir’deki mağazalarımızdan birinde gerçekleştirdik.


Yüksek potansiyel gördüğümüz bu şehir, Türkiye çapındaki kapsamlı büyümemizin önemli ayaklarından bir tanesini oluşturuyor.”

Açılış ile ilgili daha detaylı bilgi ilerleyen günlerde paylaşılacak. 


H&M Türkiye pazarına 2010 yılında giriş yaptı. H&M Türkiye şu anda operasyonlarını ülke çapında 22 şehirde 57 mağaza ile yürütüyor ve 2500’den fazla çalışanı bulunuyor. H&M sürdürülebilir moda ve kalite en iyi fiyata prensibiyle, müşterilerine herkesin kişisel stilini yaratabileceği çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. H&M mağazalarına her gün yeni ürünler giriş yapıyor. H&M Türkiye’deki açılışlarına İlkbahar sezonununda hız kesmeden devam edecek. 
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2016, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568