LC Waikiki yeni imaj filmi yayında

Dünya çapında 832 mağazasıyla 3 kıtada birbirinden farklı kültür ve yaşam biçimlerine sahip milyonlarca kişiye ulaşan LC Waikiki’nin kadın, erkek ve çocuk olmak üzere üç filmden oluşan yeni imaj filmlerinin ilki 27 Aralık’ta gösterime girdi.

LC Waikiki yeni imaj filmi yayında

Türkiye’nin moda perakende lideri LC Waikiki’nin dünyaca beğenilen bir marka olma başarısını ve global büyüklüğünü anlatan yeni kurumsal imaj filmi 27 Aralık itibariyle tüm kanallarda ve sosyal medyada gösterime girdi. 1988 yılında Paris’te doğan ve  1997 yılında bir Türk markası olan LC Waikiki, küresel arenada büyüme yolculuğunu başarıyla sürdürüyor.

Markanın vizyona giren yeni imaj filminde, dünya çapında 832 mağazasıyla 3 kıtada birbirinden farklı kültür ve yaşam biçimlerine sahip milyonlarca kişiye ulaşan LC Waikiki’nin global vizyonuna dikkat çekiliyor.

LC Waikiki Ürün ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Deniz Aktürk Erdem, konuya ilişkin değerlendirmesinde, "Türkiye’nin LC Waikiki’si, 42.000 çalışanıyla, 3 kıtada, 3 günde bir yeni mağaza açıyor.  38 ülkede kadın, erkek, çocuk, LC Waikiki’yi seviyor, giyiyor. Biz de, bizi seven müşterilerimizi gururlandıracak filmler hazırlamak istedik.. 3 filmden oluşan kampanyamız, tüm kanallarda ve sosyal medyada yayına girdi. Türkiye’nin global arenada milli elçisi olan LC Waikiki’nin yeni imaj filmleri umarım tüm izleyiciler tarafından beğenilir.”

Her anlamda “ulaşılabilir moda” kavramına öncülük eden ve liderliğinden aldığı güçle dünyanın dört bir yanında her kesimin ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar sunan LC Waikiki’nin yeni imaj filmi kadın, erkek ve çocuk olmak üzere 3 ayrı şekilde hazırlandı. Filmlerde, markanın tasarımlarını beğenerek giyen, farklı yaş grupları ve farklı kültürlerden insanlar bir araya getirildi. 

Jingle’ı Nil Karaibrahimgil seslendirdi
Yönetmenliğini Cemal Alphan’ın yaptığı imaj filmi, Rabarba imzasını taşıyor. Nilinişleri tarafından hazırlanan film müziklerine ise bir kez daha Nil Karaibrahimgil’in sesi ve yorumu eşlik ediyor. Yüksek kare çekimlerle  her bir hareketin tek tek görüntülendiği ve toplam 1200 kare fotoğrafın çekildiği yapımda yaklaşık 100 parça giysi ve aksesuar kullanıldı. Sadece ön hazırlığı 20 gün süren filmde, profesyonel 22 dansçı ve oyuncu yer aldı.


Künye 
Reklamveren: LC Waikiki
Reklam Ajansı: RABARBA
Yönetici Kreatif Direktör: Pemra Ataç Açıktan
Kreatif Direktor: Murat Yaylagül
Kreatif Grup Direktörü: Elif Özüdoğru
Kreatif Ekip: Ayça Eriş, Burcu Köken, Volkan Yanık, Özgür Öztürk, Alp Kızıltan, Ertunç Gün
Strateji: Oğuz Savaşan 
Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Melis Su Tanlak
   Prodüksiyon: Gökhan Akbay, İpek Arabacıoğlu
Sosyal Medya Yönetimi: Melis Su Tanlak
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Cemal Alpan
Yapımcı: Hazer Baycan, Ayşin Odelli
Görüntü Yönetmeni: Burak Turan
Sanat Yönetmeni ve Yaratıcı Grup: Tural Polat, Uğur Arslan
Kostüm Styling: Bahar Kongel Fransez
Post Prodüksiyon: IPD 
Medya Planlama Ajansı: People Initiative
Müzik: Nil Karaibrahimgil / Nilinişleri

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 19:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568