Miss The Queen   Eurasia için gün sayıyor

MİSS THE QUEEN EURASİA OF TURKEY 2016 GÜZELİ SİBEL DEMİRALP 11 KASIM 2016 İSTANBUL’DA YAPILACAK YARIŞMA İÇİN GÜN SAYIYOR.

Miss The Queen   Eurasia için gün sayıyor

Bu yıl  İstanbul’da yapılacak olan Miss The Queen   Eurasia   2016  Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Sibel Demiralp 22 yaşında ve 1.80 boyunda.

Yarışma öncesinde başlayan modellik kariyerini taçla süsleyen genç manken yarışmada iddialı olduğunu ve derece almayı hedeflediğini söyledi.

Aslen Adana’lı olup İşletme mezunu olan güzel manken, yarışmadan sonra hedefinin mankenlikte ilerlemek olduğunu belirtti. Asil Çağıl Event Office kadrosunda bulunan Sibel Demiralp, Sema Şimşek’i kendisine örnek aldığını ve onun gibi bu mesleği uzun yıllar yapmak istediğini ifade etti.

11 kasım 2016 İstanbul’da yapılacak yarışmada milli kostümü modacı Sabiha Alakuşu  imzalı. kostüm 2 ayda hazırlanmış. Tafta, ipek ve tamamen el işlemesi swarovski  taşlar,  kristaller ve 18 . yüzyıl Osmanlı motifleri işlenmiş elbise ile yarışacak olan güzelimiz dönem kıyafetlerini giymekten ayrı bir keyif aldığını dile getirdi..


Yarışmaya  iyi hazırlandığını dile getiren Sibel Demiralp, çok heyecanlı olduğunu ama bir o kadar da iddialı olduğunu söyledi.
Asil Çağıl
 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2016, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568