Modacı Anniesa Hasibuan tarih yazıyor

New York Moda Haftası'nda bu yıl bir ilk gerçekleşti ve 28 yaşındaki Endonezyalı modacı Anniesa Hasibuan, muhafazakâr tasarımlar sergiledi.

Modacı Anniesa Hasibuan tarih yazıyor

Dünya basını tarafından ilgiyle karşılanan defile, New York Times’dan The Guardian’a kadar dünyanın önde gelen yayınlarında büyük yankı buldu. Hasibuan’ın çok beğenilen tasarımları artık Modanisa sayesinde dünyada ilk kez Türk ve uluslararası moda severlerle buluşuyor. 


Londra’da eğitim alan ve muhafazakâr “haute-couture” modasının en başarılı temsilcilerinden biri olan Habusian’ın “Cleorora” adını verdiği özel koleksiyonu, masalsı bir dünyanın izlerini taşıyor. Ekim ayının 15’i itibariyle sadece Modanisa.com’da satılmaya başlayacak ‘Cleorora’ adındaki bu şık koleksiyon, ilhamını kraliçelerin ihtişamından ve Antarktika’daki kutup ışıkları Aurora Borealis’den alıyor. 


Aurora Borealis’in masalsı yeşil, bej ve mavi renklerinden oluşan, Uzak Doğu dokunuşlarına sahip koleksiyondaki kabanlar, uzun hırkalar, elbiseler ve tunikler, Hasibuan’ın kendine özgü dokunuşuyla özel birer parçaya dönüşüyor. Habusian’ın imzası olan altın ve gümüş detaylar ise kraliçelerin ihtişamına gönderme yapıyor. 


Modanisa.com hakkında:
100’den fazla ülkeye satış yapan ve ayda 9 milyondan fazla ziyaretçisi bulunan Modanisa.com, tesettür giyiminin en seçkin markalarını ve ünlü modacıların özel tasarımlarını bir arada sunuyor. 300 farklı marka, 30 bin çeşit ürün ve 30 farklı tasarımcının ürünlerini aynı platformda buluşturan Modanisa.com, bu yönüyle kısa sürede farkını ortaya koydu. Sadece modanisa.com’da bulabilecekleri ürünler ve markalarla birlikte site, kadınlar için bir “moda referans noktası”na dönüştü. 


Serpil Çekin

 
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2016, 21:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568