New York'tan sonra Kıbrıs'ta bir ilk

HAKAN AKKAYA NEW YORK KOLEKSİYONU İLK DEFA KIBRIS’TA NEWYORK’TAN SONRA BİR İLK

New York'tan sonra Kıbrıs'ta bir ilk

Victoria Beckham, Anna Sui, Alexander Wang, Tommy Hilfiger, Ralph Laurent,  Vera Wang" gibi dünya devlerinin yanında New York moda haftasına   Türk modacı olarak damgasını vuran   Hakan Akkaya New York Fashion Week'de "Freedom- Özgürlük" adını verdiği koleksiyonunu Merit International sponsorluğunda ilk defa Kıbrıs’da sergileyecek.

Ünlü top model Özge Ulusoy ve genç kızların yeni gözdesi ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı 06 Ağustos Pazar Günü Merit International sponsorluğunda, Kıbrıs Merit Park Otel’de gerçekleşecek defilenin kampanya fotoğrafları için Bahadırhan Erkoç’un objektifinin karşısına geçti.


Sanat sosyete ve iş dünyasının en önemli isimlerini bir araya getirecek olan Ünlü Modacı Hakan Akkaya’nın dev defilesinde kullanılacak podyum için İstanbul’dan ek özel ses ışık sistemleri getirilirken Kıbrıs’taki birçok demir atölyesi özel dekor için geceli gündüzlü tam vardiya çalışıyor.

Ünlü modacı büyük Kıbrıs çıkarması olarak işaret edilen  defilesiyle Kıbrıs’ta bugüne kadar yapılmamış görkemli bir şova hazırlanıyor.

Selim AKAR

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568