Oleg Cassini yeni sezonda daha maksimal

Pelin Ateş / İSTANBUL - Jacqueline Kennedy’den Grace Kelly’e moda dünyasına ilham veren kadınların stilinin yaratıcısı Oleg Cassini yeni sezonda incelikli işçiliği maksimal kalıplarla birleştirdi.

Oleg Cassini yeni sezonda daha maksimal

Yansıyan ışığı görsel bir şova dönüştüren özel kesim kristaller, boncuk ve tüllerin hakim olduğu 2018 koleksiyonunda, elegan ve cesur formlar göze çarpıyor. 

Viola Chan: Bitmeyen Mükemmelik Arayışı 

Markanın kreatif direktörlük koltuğundaki deneyimli tasarımcısının adını alan koleksiyonda peri masalından çıkmış etkisi veren danteller, simetrik işlemeler, kendinden simli ve taşlı kumaşlar dikkat çekiyor. Viola Chan’in mükemmeliyetçi tasarım anlayışının her bir işlemede hissedildiği koleksiyonda kendi masalının kahramanı olacak gelinler için onlarca gelinlik yer alıyor. Etek boylarında ve duvakta özgün desenler, dantelin yaratıcı kullanımı da Viola Chan’in zanaatinin estetik bir yansıması olarak öne çıkıyor. 

Oleg by Oleg Cassini : Zamansız Klasikler Modern Çizgilerin Etkisinde 


2018 gelinlik modelleri tartışmasız yükselen trendlerden olan püskül ve  işlemelerin etkisi altında. Oleg Cassini’nin genç ve dinamik Oleg by Oleg Cassini koleksiyonunda maksiden miniye onlarca gece elbisesi ve gelinlik sezon trendlerini belirlemeye devam ediyor. 2018 yılına damga vuran tek omuz kalıplar ve prenses kesim gelinlikler Oleg by Oleg Cassini’nin bu sezon ustalık eserleri olarak öne çıkıyor.  

Oleg Cassini Collection: İmzası Detaylarda Gizli

Oleg Cassini Collection’da her kadının hayalindeki gelinlik modelini bulması için her detay düşünülmüş. Vücudu en iyi formda göstermek için tasarlanan kalıplara güpür danteller, inciler, dore ve lame işlemeler eşlik ediyor.  Kat kat, iç içe geçen dantellerle sofistike bir maksimalizm sunan gelinliklerin yanı sıra, her dönemin ihtişamlı klasiği sayılacak modeller gecenin yıldızı gelinlere unutulmaz bir deneyim sunmaya aday. Zarafet ve çekiciliği birleştiren parçalar, bu yıl kendinden emin ve güçlü siluetler vadediyor, ışıltılı detaylar ve dekolteler cesur görünümler yaratıyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568