Oriflame “Swedish Spa” serisi

Özellikle son yıllarda insanlar üzerindeki etkisi ve kullanımı günden güne artan SPA ve masajlar, yoğun iş temposu ve şehir karmaşasında, küçük bir kaçamak

Oriflame “Swedish Spa” serisi

2017 yılına damgasını vuruyor.

Swedish Spa; hava, su, ateş ve topraktan ilham alan bir koleksiyon. İçeriğindeki Hydracare+ vitamini ile cildinizi besleyen Swedish Spa ürünleriyle İsveç geleneği spa keyfini evde yaşayın, kendinizi şımartın.

Uzmanlar, tüm vücuda veya bölgesel olarak İsveç masajı uygulanması ile dolaşım hızında artışın oluştuğunu, bu sayede doku ve hücrelerde canlanma olduğu ve dolaşımın düzenlendiğini kanıtlamışlardır. Peki, İsveç masajını evde uygulamaya hazır mısınız? 

İsveç’in doğadan ilham alan, yenilikçi güzellik ürünlerinden oluşan geniş ürün gamı ile Oriflame, evde kendinize zaman ayırmanız için Spa ürünleriyle dikkat çekiyor. Swedish Spa serisinin arındırıcı sabunu, vücut arındırıcısı ve eldiven kese vitamin ve mineraller açısından zengin içeriğiyle cildinize enerji verir.


Swedish Spa Arındırıcı Sabun; Özel dokusuyla masaj etkisi yaratan ve temizleyen arındırıcı sabun 12.50 Tl yerine Ocak ayına özel  8,90TL

Eldiven kese; Arındırıcı sabun ile birlikte kullanıldığınızda daha fazla etki gösterir. 4.90 TL

Swedish Spa Ölü Hücreleri Giderici Vücut Arındırıcısı; Vücudunuzu ölü hücrelerden arındıran vücut arındırıcısı 27,50TL yerine Ocak ayına özel 18,90TL

*Seçtiğiniz ürünlerin fiyatlarınızı girerken lütfen Ocak ayına özel fiyat ibaresini belirtmeyecekseniz ürünün asıl fiyatı kullanmanızı rica edeceğiz. Tüketicilerimize doğru bilgi vermek ve hukuken zor durumda kalmamız adına anlayışınızı rica ediyoruz.

Oriflame Hakkında: 
1967’de kurulan Oriflame, 60’ı aşkın ülkede doğrudan satış yapan bir güzellik şirketidir. İsveç’in doğadan ilham alan, yenilikçi güzellik ürünlerinden oluşan geniş portföyü, sayıları 3 milyonu aşan, bağımsız Oriflame Danışmanları ile piyasaya sunulur. Yıllık satışı 1.5 milyar Euro civarındadır. İnsana ve doğaya saygı, Oriflame’in çalışma prensiplerinin temelini oluşturur ve bu şirketin sosyal ve çevre politikalarına da yansımaktadır. Oriflame, Oriflame Vakfı’nın yanı sıra Dünya Çocuk Vakfı’nın da kurucularındandır ve dünyada çok sayıda hayır kuruluşuna, Türkiye’de ise TEGV’e destekte bulunur. Oriflame, Lüksemburg ve İsviçre’de kurumsal ofisleri olan bir Lüksemburg grup şirketidir. Oriflame Kozmetik, Nasdaq OMX Nordic borsasında işlem görür.            
Esra Sayun


 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2017, 19:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568