Pandora Alsancak mağazasında koleksiyon tanıtımı

PANDORA Rose’un tanıtımını İzmir Alsancak PANDORA mağazasında gerçekleştirdiği özel bir davet ile tanıttı. 

Pandora Alsancak mağazasında koleksiyon tanıtımı

PANDORA Türkiye Ülke Müdürü Sağnak Binzet’in ev sahipliğinde gerçekleşen özel davete aralarında Hatice Güner, İnanç Merdar, Gülnur Çalapkulu ve Gözde Solmaz’ın da yer aldığı İzmir iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Dünyaca ünlü mücevher markası PANDORA yeni sezonda yepyeni koleksiyonu “PANDORA Rose” ile kalite, dayanıklılık ve ışıltıyı pembe tonlarıyla buluşturuyor.


Koleksiyonda klasikleşen tasarımlar sıcak ve romantik pembe renklerle güncellenerek günümüz stilini yansıtıyor. Işıltılı taşların güzelliğini öne çıkaran ve her ten rengine uyan “PANDORA Rose” tasarımları her stile feminen bir dokunuş katıyor. 


Taşlı romantik fiyonklardan oluşan “Narin Duygular” ile çok sevilen “Parıltılı Kuş Tüyü” serisinin yanı sıra ışıltılı taşlarla bezeli dairesel modellerin yer aldığı markanın “İmza” serisi gibi klasikleşmiş PANDORA tasarımları, “PANDORA Rose” için yeniden yorumlandı.


Geçerliliğini hiç kaybetmeyen stilleriyle benzersiz deneyimleri çağrıştıran kübik zirkon taşlarla süslü ve el işçiliğiyle üretilen eşsiz gümüş-bakır alaşım üzeri rose altın kaplama bu değerli parçalar, ışıltılarıyla göz kamaştırıyor. 

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de markanın tutkunları ve moda severler tarafından ilgiyle takip edilen PANDORA’nın, “Sizin gibi Benzersiz” yeni koleksiyonlarıyla tanışmak için size en yakın PANDORA mağazasını ziyaret edebilir ya da daha fazla bilgiye ulaşmak ve ilham almak için www.pandora.net’i ziyaret edebilirsiniz.


PANDORA Rose” koleksiyonu fiyatlı dekupe ve imaj görsellerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz


PANDORA Hakkında:
Yüksek kalitede, el işçiliği ile bitirilmiş mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyaca ünlü marka PANDORA; gerçek malzemelerden modern mücevherler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Kadınların bireyselliklerini kucaklamayı ve kişisel tarzlarına ilham vermeyi amaçlayan PANDORA’nın romantik ve feminen mücevherleri, hayatın unutulmaz anlarını yakalıyor. Geleneksel zanaatkarlıkla modern teknolojiyi birleştiren PANDORA’nın eşsiz ve detaylı tasarımları; 1.900’den fazla konsept mağaza dahil, yaklaşık 8.900 satış noktası aracılığıyla altı kıtada 100’den fazla ülkede satılıyor. 1982’de kurulan ve merkezi Danimarka, Kopenhag olan PANDORA’nın bünyesinde, dünya çapında 17.800’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Bu kişilerden 12.000’i ise şirketin mücevher ve takılarını ürettiği Tayland’daki Gemopolis’te çalışmaktadır. Kopenhag NASDAQ OMX borsasında halka açık olarak işlem gören PANDORA’nın 2015 yılı cirosu yaklaşık 2,2 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. 
 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2016, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568