Süleyman Tezcan’dan 8 Mart hediyesi

Süleyman Tezcan’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel olarak hazırladığı koleksiyon Hilton Otel’de düzenlenen defilede göz kamaştırdı.

Süleyman Tezcan’dan 8 Mart hediyesi

Rotary Kulüpleri Moderatörlüğünde düzenlenen ünlü modaSüleyman Tezcan defilesinin koreografisini başarılı koreograf Asil Çağıl yaparken defilede Sema Şimşek, Yağmur Ayaz, Sanem Balcı, Tuğçe Aral, Açelya Kartal, Nutku Tezcan, Seviye İkbal Tulgar, Cansu Vatansever, Gamze Balım,  Olga Fabi gibi bir çok ünlü manken podyuma çıktı.Finalde kanlı gelinlikle podyuma çıkan Sema Şimşek, her türlü kadın şiddetine   HAYIR mesajını çok anlamlı bir şekilde gösterdi.


Gamze BALIM

Ünlü modacı Süleyman Tezcan böyle anlamlı bir günde kadınlarla ilgili çok önemli mesajlar veren defile izleyenleri hem çok şaşırttı hem de büyük beğeni topladı.


Tuğçe ARAL

Koleksiyonda beyaz ve altın sarısı tonlarının hakim olduğu sadeliği, saflığı ve masumiyeti simgeleyen elbiseler ayakta alkışlandı


Yağmur AYAZ

Defilenin hikayesi Dünyanın varoluşundan yok oluşuna kadar uzanan bir kadının öyküsünü anlatıyor. İş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerini bir araya getiren defile  


Sema ŞİMŞEK


Nutkun Tezcan

Rotary kulübü gecesinden elde edilen gelir ise’O Hala Çocuk’ Vakıflarına aktarıldı.
 
  
 
www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Asil ÇAĞIL

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2016, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568