Ünlü isimler Modacruz’da

Demet Akalın, Ayşe Tolga ve Ece Vahapoğlu’nun ardından Başak Dizer Tatlıtuğ öncülüğündeki 10 isim daha kıyafetlerini Modacruz üzerinde satışa çıkardı.

Ünlü isimler Modacruz’da

BaşakDizerTatlitug ismi ile açılan dolabın içerisinde Ahu Yağtu, Aslı Ekşioğlu, Çağla Şikel, Didem Antebi, Deniz Marşan, Duygu Akdeniz, Eliz Sakucoğlu, Room Teşvikiye ve Zeynep Tosun’un seçtiği kıyafetler yer alıyor.

Tarzıyla fark yaratan bu zarif kadınların birbirinden şık ve özgün parçaları içerisinde abiyeden takıya, pijamadan bluza pek çok seçenek bulunuyor.
 
Modacruz’da yüzbinlerce kadın özenle aldıkları fakat bazen hiç giymeyerek gardıroplarında unuttukları kıyafetlerini birbirleri ile paylaşıyor. Kullanıcılar hem sezonda bulamadıkları kıyafetlere hem de çok beğendikleri marka parçalara kolay ve tasarruflu şekilde ulaşıyor. İsterlerse de kendi gardıroplarındakileri satarak nakit elde ediyor ve gardırobunda yer açıyor. Türkiye’nin en büyük moda odaklı pazaryeri Modacruz, bu tarz projeler ile kadınları sosyal sorumluluk süreçlerinin içine de en keyifli ve kolay şekilde dahil etmiş oluyor.


Modacruz hakkında
İkinci el moda platformu Modacruz bünyesindeki 1000’i aşkın marka ve on binlerce ürünü içeren envanteri ile Türkiye’nin en büyük moda odaklı online pazar yeri girişimi olarak öne çıkıyor. ‘Türkiye’nin en büyük gardırobu’ sloganı ile 2014 yılında yola çıkan site, bugün ayda 5 milyon kez ziyaret ediliyor. Kullanıcılarının ikinci el modaya prestijli ve güvenli bir platformda, kazançlı ve keyifli biçimde ulaşmasını sağlıyor. Ücretsiz olarak üye olunabilen sitede kullanıcılar evde duran, giymediği kıyafetlerini diğer modaseverlerle buluşturarak gelir elde edebiliyor veya dilediği orijinal marka ürünleri kolayca satın alabiliyor. Bu şekilde marka, kadınlar arasında paylaşım ekonomisini de destekliyor.

Başak Tanses


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2016, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568