Yardım derneklerinin Robin Hood'u

Model olarak başladığı hayatına şimdilerde derneklerin yardımseveri olarak arananlar arasında üst sırada..

Yardım derneklerinin Robin Hood'u

2000 yılında Yeni Asır Gazetesi’nin açtığı güzellik yarışmasında Türkiye Erkek Güzeli ve ardından İngiltere’de yapılan model yarışmasında Dünya Birincisi seçilen Asil Çağıl, yardım dernekleri ve vakıf organizasyonlarının aranılan ismi haline geldi…
 
Meslek hayatında pek çok markanın yüzü olan Asil Çağıl, 2009 yılında kurduğu ve kendi adını taşıyan event ofis bünyesinde sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle Türkiye’nin önde gelen vakıf ve derneklerinin kapısını çaldığı bir isim oldu.

Cemiyet, iş ve sanat hayatından isimlerin katıldığı organizasyonlar,ünlü marka  defileleri ve galalara imza atan Asil Çağıl’ın kadrosunda podyumun ünlü isimleri de yer alıyor. Tuğçe Sarıkaya, Günay Musayeva, Sema Şimşek, Sanem Balcı, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz  gibi modellerin yer aldığı organizasyonlar arasında Türk Kalp Vakfı, Türk Böbrek Vakfı, Türkiye Alzheimer Vakfı, Lions kulüpleri, Başarım Sensin Derneği, Erdoder, Zerev, Eleleyiz, Dünyev, Rotary kulüpleri de var. Çağıl ayrıca Aydın Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Şişli Meslek Yüksek Okulu, Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü, Beyoğlu Olgunlaşma Enstitüsü’ndeki öğrencilerin çalışmalarının sergilendiği defilelere de destek veren çalışmalarda bulundu


Yurt içi ve yurt dışında koreografisini yaptığı defilelerle gündeme gelen Asil Çağıl, “Yıllarca modellik yapmış ve podyumdan gelen bir kişi olarak şimdi işin koreografi tarafında olmak hem eğlenceli hem de deneyimlerimi aktarmaktan dolayı beni mutlu ediyor. 


Aynı zamanda açılış, davet, gala gibi projelerde organizasyonu üstlenen bir firma olarak da yaptığımız işlerden gelen olumlu geri dönüşlerden başarılı işler yaptığımızı da görebiliyoruz.

Özellikle sosyal sorumluluk projelerinde çalışmaktan manevi anlamda büyük keyif alıyorum.

Pek çok vakıf ve dernekle bu anlamdaki çalışmalarımız devam ediyor. Hem koreografi hem de organizasyon anlamında bir çok projeyi şimdiden hayata geçirmeye başladık bile.

Ekip arkadaşlarımız ve kadromuzda yer alan güçlü isimlerle yolumuza devam ediyoruz.

Yeni sezonda yine farklı projeler, etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleriyle gündemde olacağız” diye konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2016, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568