Yeni adresleri "Modacruz"

Modacruz, sayıları on binleri bulan dolap sahibelerinin her gün eklediği yeni ürünler ile ‘Türkiye’nin en büyük gardırobu’ olmayı sürdürüyor

Yeni adresleri "Modacruz"

 Bunların yanı sıra şimdi, butikler ve tasarımcılar da Modacruz’daki yerlerini alıyor. Modayı yakından takip eden Modacruz kadınları artık dikkat çekici ve farklı markalara sahip butiklerin ürünlerine tek adresten ulaşabilecek.

İnternet ve sosyal medyanın tanınan tasarımcılarının da yeni adresi Modacruz’daki sayfaları olacak. 

Nilüfer Gürdenli, Caruza, ElifSimal ve Lalipop Design gibi tasarımcı ve markalar şimdiden Modacruz ailesine katılan isimler. Yeni eklenenleri takip etmek için ise, ‘Butik’ sekmesini gözden geçirmek veya ilgilendiğiniz tasarımcının ismini arama kutucuğuna yazmak yeterli.

Yepyeni tasarım parçaları tek adreste keşfedin

Türkiye’nin moda odaklı platformu Modacruz’da kadınlar ihtiyaçları olan ya da hoşlarına giden tüm parçalara yüzde 90’a varan indirimlerle ulaşabiliyor.


Dilerlerse, marka kıyafetlerini satışa çıkararak nakit elde edebiliyor. Şimdi Modacruz bununla da yetinmiyor, bünyesine dahil ettiği tasarımcılar ve butiklerle, yepyeni parçalara da kucak açıyor. Böylece butiklerin tasarım kıyafetlerini ve özel aksesuarları tek adreste keşfetmek mümkün oluyor.
Başak Tanses


 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2016, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner560