Yıpranan saçlarınız için...

Yaz boyu, yoğun güneş ışını, deniz ve havuz suyu nedeniyle yıpranan saçların yeniden sağlıklı bir görünüme kavuşması için özel bir bakım gerekiyor.

Yıpranan saçlarınız için...

Saçlarınıza hakettiği bakımı Herbal Aloe Güçlendirici Şampuan ve Güçlendirici Saç Kremi ile yapabilirsiniz. 

Yıpranan saçlara yeniden bakım
Mikroproteinler içeren Herbal Aloe Güçlendirirci Şampuan saçı güçlendirir ve sadece tek kullanımda bile saçın daha ipeksi ve pürüzsüz olmasını sağlar. Saç tellerini güçlendiren mikroprotein içerikli Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi kremi ile tek kullanışta saçlarınızı daha yumuşak ve ipeksi hale getirin.
Şampuan ile saçınızı yıkayıp duruladıktan sonra, en iyi sonuç için sonrasında Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremini kullanın. 

Sülfat ve paraben içermiyor 
Renk koruyucu formüle de sahip olan Herbal Aloe Güçlendirici Şampuan ve Güçlendirici Saç Kremi paraben, sülfat içermemesi sebebiyle tüm ailenizin kullanımı için uygundur.

Herbal Aloe Güçlendirici Şampuan ve Güçlendirici Saç Kremi’nin her birine 31 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 

Herbalife Ltd. Hakkında
Herbalife, 1980 yılından bu yana insanların yaşamlarını değiştiren ürünler sunan global bir beslenme şirketidir. Herbalife’ın beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ürünlerine 90’ın üzerinde ülkede, Herbalife Bağımsız Üyeleri aracılığıyla ulaşılmaktadır.
Herbalife, dünya genelinde yetersiz beslenme ve aşırı kilo problemlerine karşı yüksek kaliteli ürünler sunarak mücadele etmede kararlılıkla ilerlemektedir. 
Herbalife Aile Vakfı (HFF) ve Casa Herbalife programlarını destekleyerek yeterli beslenme imkanına sahip olamayan çocukların iyi beslenmelerini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca Cristiano Ronaldo, LA Galaxy ve diğer pek çok şampiyon sporcunun da içinde bulunduğu 190’dan fazla dünya çapında sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu yapmaktadır.
Dünya üzerinde 7 bin 800’den fazla çalışanı bulunan Herbalife, 2014 yılındaki net satışlarını 5 milyar dolar olarak açıklamıştır.
Herbalife International’e bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., Herbalife ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir.
Herbalife ürünleri, Herbalife Bağımsız Üyeleri aracılığıyla satışa sunulur. 
Herbalife, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.
Herbalife, Spor Toto Basketbol Ligi’nin Resmi Beslenme sponsorudur.
Herbalife ile ilgili daha fazla bilgi almak için Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Esra Saltık Yaman 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2016, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568