28. Best Model’ler seçildi

En iyi modeller “Best Model Turkey” Kıbrıs’ta seçildi…

28. Best Model’ler seçildi

Bu yıl 28. kez düzenlenen “Best Model  Turkey”  yarışması  Kıbrıs Rocks Hotel’de yapıldı.

Bugüne kadar pek çok ünlü ismin çıkış noktası olan “Best Model”de birinci seçilen Yağmur Ayrık, Yılmaz Kunt Avrupa Birliği’nin başkenti Brüksel’de yapılacak olan  finale katılacaklar.

Yıllardır Türkiye’nin en iyi modellerin seçen ve seçilen isimlere adeta şöhret kapılarını açan “Best Model Turkey” yarışması  Girne Rocks Hotel’de Erkan Özerman’ın ev sahipliğinde yapıldı. Son 15 yıldır Girne Rocks Hotel’de gerçekleşen yarışmada bu kez Yağmur Ayrık ve Yılmaz Kunt birinci seçilerek En İyi Manken  “Best Model Turkey” ünvanını aldılar. İkinciliği Hande Taşkın, Ömer Samed Kurtulmuş, üçüncülüğü ise Aylin Şallı ve Berk Demir kazandı... “Best Model”de birinci seçilerek taç giyen Yağmur Ayrık, Yılmaz Kunt 15 Kasım’da Avrupa Birliği’nin başkenti Brüksel’de yapılacak olan finalde Türkiye’yi temsil edecekler. Kıbrıs Genç TV ve Number One TV’nin canlı olarak yayınladığı gecenin sunuculuğunu ise Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil birlikte yaptılar.
Şöhret makinesi yarışma…

28. kez düzenlenen yarışma ise adeta bir şöhret makinesi. Bugüne kadar Kıvanç Tatlıtuğ, Tolgahan Sayışman, Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Selma Ergeç, Şenay Akay gibi pek çok önemli ismi ortaya çıkartan yarışmada en son birinci gelen Adanalı Yılmaz Kunt, yeni Yılmaz Güney olarak lanse edildi.
Gecede Nükhet Duru nar kırmızısı elbisesiyle dikkat çekerken jüri üyeleri arasında Nükhet Duru, Güngör Bayrak, Levon Kordonciyan, Muammer Kapucuoğlu, Cansu Melis Karakuş, Belçika Best Model temsilcisi Rober Bams yer aldılar. Robert Bams, Fransızca yaptığı ve Nükhet Duru'nun tercüme ettiği konuşmasında ”Türkiye henüz Avrupa Birliği'ne girmedi ama,sanatsal ve kültürel manada girdiğini bu organizasyon gösteriyor” dedi.Gecenin finalinde ise, Atiye şarkıları ile izleyicileri coşturdu.
Şöhret makinesi uğurlu mekana ödül…


Gecenin ev sahibi Erkan Özerman son 15 yıldan bu yana, Girne Rocks Hotel'deki Best Model finallerinde dereceye girip,daha sonra mesleklerinde zirveye çıkan isimlerle ilgili bir konuşma yaparak “Bu mekan Girne Rocks Hotel bizim için çok önemli adeta uğur getiriyor. Bakın birinci olan Kıvanç Tatlıtuğ, Tolga Sayışman,Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Selma Ergeç, Şenay Akay mesleklerinde nerelere geldiler. Hayaller burada gerçek oluyor” dedi.


Erkan Özerman,Girne Rocks Otel'e 'Uğurlu Otel' plaketi, Ertan Ertekin'e ise onur ödülü 'Altın Kristal' verildi. Ödülleri Otel genel müdürü Can Özer teslim aldı.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Caner BUDAK


Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2015, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568