Aydın Göynü fırtınası esecek!

5 Ağustos akşamı Kıbrıs The Arkın Colony Hotel& The House&The Garden ‘dayız...

Aydın Göynü fırtınası esecek!
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en kapsamlı defile organizasyonu olan  Kuzey Kıbrıs Fashion Show 2015 , ASTRA sponsorluğunda 5 Ağustos akşamı The  Arkın Colony Hotel& The House&The Garden ‘da , koreografi ve danslarını Best Modelin ünlü koreografı Asil Çağıl’ın  yapacağı muhteşem bir geceyle başlayacak.
Sunuculuğunu Şenay Akay’ın yapacağı ve Türkiye’den  başarılı modaAydın Göynü’nün de ‘Vaha’ koleksiyonunu ilk kez görücüye çıkaracağı karma defilede Tuğba Altıntop, Tuğçe Sarıkaya, Günay Musayeva, Tuğba Melis Türk, Sanem Balcı, Yağmur Ayaz, Olga Fabi ve Marina Federenko gibi top modellerin yanında Kıbrıslı modellerden Esra Kaya, Sonya Çetindal, Çiğdem Özdemir ve Onur Göçer’in de aralarında bulunduğu toplam 20 model  podyuma çıkacak.

 
3 firma defilesinin yapılacağı karma defilede  modacı Volkan Arıkanoğlu ve Butik Elite de ünlü modeller eşliğinde yeni koleksiyonlarını tanıtacaklar.


Defile öncesi çok heyecanlı olduğunu dile getiren modacı Aydın Göynü, 2016’Vaha’ Koleksiyonu çölde açan çiçekler konseptiyle görücüye çıkıyor. Her insanın kendine özgü bir rengi olduğuna inanan Aydın Göynü, çocukluğu, hayalleri, yaşamı, sevdası ve aşkı anlatan renkleriyle  gelecek yazı  farklı bir açıdan yorumluyor. Göynü ‘Vaha’ ‘koleksiyonu içimde iz bırakan duyguların renge dönüşmüş halinin vurgusudur ‘diyerek renklerin ruhunun yansıması olduğunun da altını çiziyor.


 Avustralyalı şarkıcı Faydee’nin şarkı söyleyeceği  gecede son dönemin başarılı şarkıcılarından Ayşe Hatun Önal’da sahneye çıkacak.

Gecede sürpriz dans gösterileri, havai fişek ve lazer gösterileri ve DJ Umut  Özsoy performansları ile devam edecek.

  
 Organizasyonun sahibi Sinem Türmer, ‘Kıbrıs’ta çok daha güzel ve kaliteli  organizasyonlar yapılacağını  herkese göstereceğiz. Bu iş ekip işi, bizlerde çok iyi ekiplerle çalışıyoruz.

Bu yıl ilkini yaptığımız Kuzey Kıbrıs Fashion Show gelecek yıllarda çok daha önemli ve ses getiren bir marka olacak’
dedi.

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Asil ÇAĞIL
.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2015, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568