Ece Gürsel formunu soğukla koruyor

Ece Gürsel: - 5 dereceyle zayıfladım

Ece Gürsel formunu soğukla koruyor

 Ameliyatsız yağ aldırmak geçtiğimiz yıllarda ancak cerrahi yöntemlerle mümkün olabiliyordu. Ancak    -5 derece uygulanan “Soğuk Lipoliz” yöntemi ile tek seansta ameliyatsız yağlardan kurtulmak mümkün.  Ünlü model Ece Gürsel’de avrupa birliği onaylı bu yöntemle bölgesel yağlarından kurtulmuş.

Müşterileri arasında  “Survivor” yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, oyuncu Çiğdem Batur ile ünlü modeller Ece Gürsel ve Duygu Ulaş’ın da bulunduğu Bağdat caddesi üzerindeki Doreen Estetik Kuaför Merkezi’nin açılışı yapıldı. Açılışa Ece Gürsel ve Duygu Ulaş’da katılarak destek verdiler. Merkezin sahibesi Funda Özbeyler ile merkezi gezen mankenlerden Ece Gürsel  “Benim vücudum her zaman fittir. Kilom hep yerindedir. Ancak bazen mevsim geçişlerinde küçük çapta da olsa yağlanma olabiliyor. Ben yağlardan kalıcı olarak -5 derecede yapılan soğuk lipoliz ile kurtuldum. Ameliyatsız bir nevi liposuction sayılır.
 Özellikle göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyen hanımlara tavsiye ederim” dedi. 

Seans fiyatı dört yüz lira olan “Soğuk Lipoliz” uygulamasında bir seans 45 dakika sürüyor ve üç seans sonunda uygulanan bölgedeki yağların yüzde doksanlık bölümü kalıcı olarak gidiyor. Hipotermik yöntemle bu bölgede de bir daha yağlanma meydana gelmiyor. Geçmiş yıllarda yapılan ve oldukça popüler olan liposuction yöntemine alternatif ameliyatsız uygulama oldukça ilgi görüyor.

Açılışı yapılan Doreen Estetik Kuaför Merkezi’nde ayrıca kalıcı makyaj, iyon ayak detoksu, vücut sıkılaştırma, dövme silme gibi pek çok uygulama yapılıyor…


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Caner BUDAK

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 00:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568