En iyisi Rashid by Raşit Bağzıbağlı

Selim Akar/İstanbul-Lorf Of The Fashinon Raşit Bağzıbağlı

En iyisi Rashid by Raşit Bağzıbağlı

Ünlü Modacı Raşit Bağzıbağlı 2018 İlkbahar-Yaz Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, 10 yıllık tecrübesini yansıttığı Raşit Bağzıbağlı 10. Yıl Özel Koleksiyonu’nu Shangri-La Bohusphorus Otel’de tanıttı. 

Bağzıbağlı’nın 10 yıl içerisindeki en özel tasarımlarının harmanlandığı bu özel koleksiyon 70’li ve 80’li yıllardan ilham alınarak tasarlandı. Bol işlemeli vatkalı ve pırıltılının ön planda olduğu  40 parçalık özel koleksiyonda güçlü ve asil kadınlar portre ediliyor.

27 Mart Salı günü gerçekleşen bu özel defilenin koreografisi ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapıldı.

Fashion Week kapsamında ilk defa video mapping teknolojisi kullanılarak hologram show gerçekleştirildi.

Oluşturulan hologram ve animasyonlarla davetlilere büyüleyici bir deneyim yaşatıldı.

Ünlü modacının hazırlamış olduğu görkemli defile moda haftasının en iyisi olarak gösterilirken tam bir yıldızlar geçidi yaşandı.

Yıldızların ilgisinin büyük olduğu defileyi izlemeye gelen arasında Azra Akın, Amine Gülşe, Başak Sayan, Nurgül Yeşilçay, İdris Nebi Taşkan, Serenay Aktaş, Sera Tokdemir, Hande Şubaşı, Gül Gölge Saygı, Nergis Kumbasar, Yasmin Erbil, Deren Talu, Barış Murat Yağcı ve Alman sevgilisi Brenda Patea gibi ünlü isimler de vardı.

Yıldızların instagram hesabından büyük övgü yağdırdığı ünlü Modacı Raşit Bağzıbağlı defilenin sonunda büyük tezahürat ve alkış eşliğinde podyuma çıktı. Defilenin özel konuğu olan ünlü top model Halima Aden ünlü modacının 10. Yıl defilesi için dönüşünü erteledi. Sempatik tavırlarıyla herkesin gönlünü fetheden top model tüm defileyi telefonuna kaydederek canlı yayınından paylaştı. Ünlü modacının ailesi bu özel gecesinde yalnız bırakmadı. Bağzıbağlı ailesinden Derviş Bağzıbağlı, Konce Bağzıbağlı, Önay Bağzıbağlı ve eşi Ecem Bağzıbağlı davetliler arasındaydı.

Azra Akın, Amine Gülşe ve Sera Tokdemir defileye Raşit Bağzıbağlı imzalı kostümlerle katıldı.

Moda dergilerinin ve moda bloggerlarının ilgisinin yüksek olduğu bu özel defilede moda dünyasının Lordu Raşit Bağzıbağlı 10. Yıl özel defilesiyle tam not aldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 01:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568