Exquise'in Urban Jungle isimli defilesi

L'Appart PR/İSTANBUL- Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul podyumunda ilk kez yer alan Exquise’in Urban Jungle isimli Sonbahar / Kış 2018 koleksiyonu.

Exquise'in Urban Jungle isimli defilesi


Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul podyumunda ilk kez yer alan Exquise’in Urban Jungle isimli Sonbahar / Kış 2018 koleksiyonu, kadınların şehirli hayatlar.yaşarken bireyselleşme çabasından yola çıkıyor...

Bu süreçte tercih ettikleri renkleri, dokuları, kombinasyonları ve aksesuarları bir çeşitlilik olarak önümüzeseriyor.

Koleksiyonda yer alan parçalar, tüm sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da bilinçliya da içgüdüsel alternatif yollar arayan ve tempolu hayatın ritmini tutan kadınlara hitap ediyor. Müzik dinlemek, dans etmek, yeni lezzetler keşfetmek için dünyanın bir ucundan diğerine gitmeye üşenmeyen modern kadınlar için, entelektüel ve hayatla flört etmeyi seven stiller yaratıyor.

Vintage silüetlerden zamansız kostümlere dönüşen Exquise Sonbahar / Kış 2018 koleksiyonunda ağırlıklı olarak faux fur yaka ve manşetler, yün paltolar, kalem etekler, şifon elbiseler ve dantel bluzlar yer alıyor. Cesaretini feminenliğindenalan koleksiyonun cool duruşunu şaşırtıcı detaylar tamamlıyor. İlk kez klasik takımların da yer almaya başladığı koleksiyonda ufak aksesuar değişiklikleriyle günden geceye geçen kombinasyonlar yaratmak mümkün.

Işıltılı kumaşlarla hareketlenen tasarımlarda el işlemesi boncuklar, iri payetler,floral desenler, aristokrat pötikareler ve alışılmışın dışında bağlamalar dikkat çekiyor.

İlk günden itibaren farklı kumaş dokularını bir arada kullanmayı seven Exquise’in renk blokları bu sezonda bordo ve pembe kardeşliğinin yanı sıra, yeni yeşilleri, toprak tonlarını ve vazgeçilmez kırmızıları kucaklıyor.

Koleksiyonun tasarım direktörlüğünü Ebru Atılgan üstleniyor. Defilenin koreografisi Öner Evez’e ait. M.A.C. profesyonel makyaj artistlerinin hazırladığı makyaja, Makas ekibinin tasarladığı saçlar eşlik ediyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 07:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568