Gaziantep'te Tuğçe Kazaz rüzgârı esecek!

"Şehr-i Medeniyet Gaziantep" defilesinde top modeller yürüyecek!

 Gaziantep'te Tuğçe Kazaz rüzgârı esecek!

Büyükşehir Belediyesi'nce geleneksel hale getirilen uluslararası Antepfıstığı Kültür ve Sanat Festivali kapsamında "Şehr-i Medeniyet Gaziantep" defilesinde Tuğçe Kazaz rüzgârı esecek.  

20 Eylül’de Tuğcan Otel’de düzenlenecek defilede modacı Gülnur Güneşin koleksiyonu görücüye çıkacak. Organizasyon için görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep'in asırlardır medeniyetlerin beşiği olan bir kent olduğunu belirtti.

Bugün pek çok etkinliği uluslararası çapta gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda yöresel değerlerimizi ve kültürlerimizi ulusalda daha çok tanıtmak istiyoruz. Şehr-i Medeniyet Gaziantep projesi de bu bağlamda Gaziantep için çok önemli bir projedir." İfadesini kullandı.

Yapımcılığını Savaş Uğurlunun yaptığı organizasyonun koreografisini başarılı koreograf Asil Çağıl yapacak, defilede Tuğçe Kazaz dışında Nilüfer Kurt, Tuğçe Sarıkaya, Açelya Kartal, Özlem Karaoğlu, Gözde Coşkun, Hande Aras, Asya Öztürk, Ena Coreyeva, Miray Uzer ve Marina Federenko gibi ve birçok ünlü modelin sahneye çıkacağını bildirdi. 

Manken Tuğçe Kazaz ise Gaziantep'in tanıtımına katkı sağlayacağı için mutluluk duyduğunu ifade etti.  

www.yakamozyakut.com İstanbul / Asil ÇAĞIL
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568