Kedi Kız podyumda...

Defilelerinde bu sene “Hayal Kahramanları” temasını işlediler.

Kedi Kız podyumda...

 İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu öğrencileri; geleneksel yılsonu defilelerinde bu sene “Hayal Kahramanları” temasını işlediler.

Şişli Kent Kültür Merkezinde yapılan defilede, Best Model Yarışmasının ünlü koreografı Asil Çağıl’ın koreografisi ve danslarıyla ünlü mankenler de yer aldı.

 Defilede Açelya Kartal, Yağmur Ayaz, Tuğçe Aral, Gözde Coşkun, Seviye İkbal Tulgar, Berna Batur, Hande Aras, Özlem Katipoğlu, Özlem Karaoğlu, Ürün Desen, Olga Fabi, Jenya Krivenko, Marina Federenko  gibi tanınmış güzeller podyuma çıktı.

Açelya Kartal, kedi kız olarak çıktığı her sahnede izleyenlerden büyük alkış aldı. Tescilli Best Modellerden Açelya,’ yıllardır spor yapıyorum, vücudum esnektir ancak kedi kız olarak podyuma çıkmak beni çok heyecanlandırdı’ dedi. Tasarım Program Başkanı Nebahat Çağıl yönetiminde gerçekleştirilen programda, Öğretim Görevlisi Aslı AYGÜN OCAK, Aslıhan Esra ÇAKIROĞLU ve Cantürk ÖZ  Moda Tasarımı programı 2. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı elbiselerle büyük ilgi çekti.

Mankenlerin saç ve makyajları ise Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri programı öğretim görevlileri; Yeliz İŞTAR,  Fatma DİKÇAL, Meryem ŞEN gözetiminde 2. Sınıf öğrencileri tarafından gerçekleştirildi. 

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Aslı ÇAĞIL

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2015, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568