Podyumu Ringe çevirdiler

Genç moda tasarımcısı Yelda Aslan defilesinde podyum, ringe döndü.

Podyumu Ringe çevirdiler
HABERİN GALERİSİ
Podyumu Ringe çevirdiler

Podyumu Ringe çevirdiler

 Rocky Girl konseptiyle podyuma çıkan güzeller izleyenlerin yoğun ilgisi ile karşılaştılar. Sema ŞimşekTuğçe Sarıkaya ve Günay Musayeva 3 lü çıktıkları rocky girl konseptli kıyafetleri ve boks eldivenleriyle büyük alkış aldılar.

26 Aralık 2015 tarihinde Bomonti İmperial Hotel’de Eski Beşiktaş Lions Kulübü Derneği organizasyonu ile “Yelda Aslan 2016-2017 Sonbahar Kış Defilesi” gerçekleştirildi.


Uluslararası Lions 118-T Yönetim Çevresi Federasyonu “LIONS TECRÜBENİ PAYLAŞ YAŞAM EVİ” yararına yapılan olan bu anlamlı gecede moda tasarımcısı Yelda Aslan  defilesi geceye imzasını attı. Başarılı ve genç moda tasarımcısı Yelda Aslan defilesinde ünlü mankenler  ‘Rocky Girl’ olarak podyuma çıktı.


Koreografisini, ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Günay Musayeva, Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya, Yağmur Ayaz, Sanem Balcı,  Chantal  Bruijn, Gözde Coşkun, Hande Aras, Jenya Krivenko, Gamze Balım, Özlem Karaoğlu ve Parıl Erdem , Dilek Çelik, Aycan Demircan ve Olga Fabi.. gibi  ünlü modeller podyuma çıktı.


İş ve sanat camiasının yoğun ilgi gösterdiği defilede koleksiyonun farklılığı ve sıra dışılığı dikkat çekti.


Başarılı modacı Yelda Aslan güçlü kadından yola çıkarak hazırladığı koleksiyonuna ‘Rocky Girl’ adını vermiş. Sunuculuğunu başarılı sunucu Ece Pirim’in yaptığı gecede defileye çıkan ünlü modeller Rocky gibi podyuma çıktıkları için  farklı bir heyecan yaşadıklarını dile getirdiler.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Asil ÇAĞILGüncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 23:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568