Taılord'la tarzınızı koruyun!

Tailord,çiftlerin en özel günü için kusursuz bir hizmet sunuyor.

Taılord'la tarzınızı koruyun!

Kişiye özel dikim erkek giyim butiği olarak yeni nesil modayı sunan Tailord, dünya erkek modasının ince detaylarını işlediği smokin damatlıkları ve stil önerileriyle erkeklerin en özel günlerini şıklıkla taçlandırıyor.

Rafine detaycılığın ön planda tutularak yaratıcı tasarımların uygulandığı erkek moda markası Tailord, düğün hazırlığındaki erkeklerin vücut ölçülerine uygun, birinci sınıf terzi dikim teknikleriyle sunduğu Moher kumaş karışımlı smokin seçenekleriyle, çiftlerin en özel günü için kusursuz bir hizmet sunuyor.

Tailord’da smokin çeşitlerinde uygulanan kumaş rengindeki ceket yakası ve düğmeler ile pantolonların yan dikişlerinde kaplanan saten kumaşlar damatlara göz alıcı bir ayrıcalık kazandırıyor. Smokinlere özel hazırlanan rugan ayakkabı, smokin kemerleri ve papyon seçenekleri ile erkeklerin en önemli gecesi için hiçbir detayın atlanmadığı Tailord’da birbirinden şık yaka çiçeği ve cep mendili de satışa sunuluyor.

Açıldığı günden bu yana Akaretler’de şık erkeğin durak noktası olmayı başaran, minimum sürede siparişlerini hazırlayarak müşteri memnuniyetini maksimuma taşıyan Tailord, tercihe bağlı düğün tarihi, gelin ve damat isimlerini gömleğe işleyebiliyor.

Kişiye özel ayrıcalıklarıyla Tailord, tarzını düğün gecesinde de korumak isteyen moda sever erkekleri mağazasına bekliyor.
www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Pelin ATEŞ

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568