Bahçede mangal işi babalardan sorulur!

Bahçe mobilyaları markası L’unica, dünyaca ünlü Morso ve Weber bahçe mangallarını müdavimleriyle buluşturuyor.

Bahçede mangal işi babalardan sorulur!

Damak zevkine ve keyfine düşkün olup sağlıklı yiyecekler pişirmeyi sevenlere hitap eden bu bahçe mangalları, Babalar Günü için en iyi hediye alternatiflerinden…

Kullanıcılarına hem konfor hem de keyifli anlar vadeden bahçe mobilyası markası L’unica, dünyaca ünlü Morso ve Weber bahçe mangalları ile babaların mangal marifetlerini göstermelerine imkan tanıyacak. Babalar Günü’nde babalara alınabilecek en iyi hediye olan bu bahçe mangalları ile bahçede yaşanan keyif anları katlanarak artacak.


İskandinav tasarımıyla lezzetli alternatifler…
Odun ateşinin sıcaklığını İskandinav tasarımının kalitesiyle harmanlayan ve dış mekanlara taşıyan Morso, 160 yıldan fazla zamandır Danimarka’da döküm demir ve odun sobası üretiyor. Morso’nun ürün yelpazesine eklediği ve L’unica’nın Türk kullanıcılarla buluşturduğu Morso Living Serisi‘nin gözde ürünlerinden ödüllü tasarımcı Klaus Rath tasarımı Forno ile babalar, ateşin sıcaklığı veranda üzerinde yayılırken sağlıklı ekmekler ve birkaç dakika içinde pişen çıtır pizzalar hazırlayabilecek. Taş fırından ilham alan iç tasarımı, geniş tutulan düşük tavanı ve yuvarlatılmış ateş haznesi ile pişirme işlemi için en ideal randyant ısıyı üreten Forno, Tuscan döküm ızgarasıyla birlikte lezzeti ve özsuyu içine hapsolmuş nefis biftek ve sebzeler ile tütsülenmiş balıklar pişirilmesine de olanak sağlıyor.


Babalarla bahçe keyfi Weber’le artacak
Babaların keyifle yaptıkları mangal işlerinde onlara hünerlerini gösterme fırsatı veren Weber bahçe mangalları, mangal keyfinin unutulmaz anlara dönüşmesini sağlayacak. L’unica’nın Levent Bölge Bayiiliği‘ni üstlendiği Weber bahçe mangalları, et pişirmenin yanı sıra birçok farklı lezzet ile orijinal ve profesyonel menüler oluşturma şansı da tanıyor.

Babaları ve tüm aileyi mutlu edecek Weber bahçe mangalları ürünlerini L’unica’nın Levent showroom’undan, Morso Living Serisi ürünlerini ise L’unica’nın Levent showroom’unun yanı sıra Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden temin etmek mümkün.


L’unica Hakkında
Fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere 3 ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. Şubat ayı itibariyle, ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı bahçe mobilyası markası Oasiq’in Türkiye distribütörlüğünü de üstlenen L’unica, ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masalarını, Morso Living Serisi ve Weber bahçe mangalı ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçe mobilyaları alanında yaklaşık 100 farklı modelde binlerce ürünü bulunan L’unica’nın 2016 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor.


Yasemin ERİŞ

 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2016, 06:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568