Bayram tatlıları Özsüt’ten

Kurban Bayramı’nda kurulan ve tüm aileyi bir araya getiren sofralar, bu yıl Özsüt’ün şerbetli tatlılarıyla daha keyifli bir hale gelecek.

Bayram tatlıları Özsüt’ten

En kaliteli malzemelerle yapılan Ekmek Kadayıfı, günlük çiftlik sütünden özel olarak üretilen Özsüt Kaymağı ile sofraların baş tacı olacak.

Lezzetini özel peynirinden alan ve geleneksel yöntemlerle hazırlanan Peynir Tatlısı’ndan bir tabak daha istenecek.

Ödüllü Şef Yunus Emre Akkor imzalı, baklava yufkası, fıstık, kaymak, irmik ve şerbet ile hazırlanan Fıstıklı & Kaymaklı Yaz Gülü ise bayram sofralarına çok özel bir tat katacak.


Bayramın keyfi aile büyüklerinin anılarını dinlemekle çıkar. Bu bayram, anıların en güzel eşlikçisi bol köpüklü Türk kahvesi ve Özsüt çikolataları olacak. Şık sunumları, enfes kokuları ve gerçek çikolata tadıyla Özsüt’te herkese göre bir çeşit var.

Klasikten vazgeçmeyenler için Bitter Madlen ve Sütlü Madlen; farklı lezzetleri bir arada sevenlere Sütlü Yuvarlak Kahveli, Sütlü Kaplamalı İkiz Fındık, Bitter Şokola Lokum, Sütlü Sandık ve Sütlü Yuvarlak Nuga Ceviz; her ısırışta farklı bir sürpriz yaşamak isteyenlere Beyaz Truff, Sütlü Truff ve Sütlü Tarçınlı Truff. Özsüt misafirleri, çikolata tadında unutulmaz bir bayram yaşayacak.


Özsüt hakkında:
Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 46 ilde 180’in üzerinde mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor.

STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt, Infinity Invest Holding’in 2014 yılında gerçekleştirdiği satın almanın ardından yapılan yeni yatırımlar ve çalışmalarla büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Markanın bu yatırımlar doğrultusunda, Azerbaycan Bakü’de iki mağazası bulunuyor.

Özsüt’ün ürün gamı içerisinde pasta, sütlü tatlılar, unlu mamuller, dondurma, kaymak, çikolata, kahve ve dünya mutfağından özel lezzetler yer alıyor.

Sütlü tatlı ve pasta ürün grubunda ‘Tatlı Mola’ markası ile organize perakende sektöründe de faaliyet gösteren Özsüt, birçok firmanın kendi markasına özel fason üretim gerçekleştiriyor.Başak Tanses


 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2016, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568