Carter McGuyer sadece Crate and Barrel’da

Crate and Barrel için uzun yıllardır tasarım yapan 50’yi aşkın yetenekli sanatçı ve tasarımcının birbirinden özel ve işlevsel ürünleri, stil ve dekorasyon tutkunlarını çağırıyor.

Carter McGuyer sadece Crate and Barrel’da

Tasarımla iç içe yolculuğumuza, endüstriyel tasarımcı Carter McGuyer ve Crate and Barrel için tasarladığı ürünler ile devam ediyoruz.

Kuzey Batı Alabama'da yaşarken, 2006 yılında Carter McGuyer Design Group’u kuran tasarımcı, çalışmalarını sade, amaca özel ve modern olarak tanımlıyor. 2013 Red Dot Tasarım Ödülü ve 2013 Ev Eşyaları Tasarımı Ödülleri’nde Kategorinin En İyisi Ödülü de dahil sayısız ödül kazanan Carter McGuyer, Crate and Barrel için modern ve özgün tasarımlara sahip Beckham ve Carter serilerinin yanı sıra mutfakta hayatı kolaylaştıran paslanmaz çelik ürünler tasarlıyor.  

McGuyer tarafından yalnızca Crate and Barrel için üretilen Beckham peynir kesici tel ve peynir rendesi, mühendislikle ustalığın birleştirildiği parçalar olarak karşımıza çıkıyor. Sapı dişbudak ağacından yapılan ürünler, yarı-sert ve sert peynirleri ince dilimler halinde keserek lezzetin tadına varmanızı sağlıyor. Peynirlerinizi farklılaştırarak, tebeşirle isimlerini yazabileceğiniz etiketler sayesinde de zevkli sunumunuzla misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz! 

Tasarımcının kendi adını taşıyan Carter serisi ise buz maşası, kokteyl karıştırıcı, kokteyl süzgeci, buz kovası, shaker ve içki ölçeği gibi ihtiyacınız olabilecek tüm bar gereçleri ve aksesuarlarını bir arada sunuyor.

Carter McGuyer tarafından Crate and Barrel’a özel tasarlanan ürünler, tüm stil tutkunlarını Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarında ve www.crateandbarrel.com.tr adresinde bekliyor.


Crate and Barrel Hakkında: 
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

İstanbul
Zorlu Center: 0212 353 65 75 
Akasya Acıbadem: 0216 510 57 57
İstinyePark: 0212 345 52 00
Maçka Palas: 0212 232 32 49

Ankara
NextLevel AVM: 0312 285 05 58

Bodrum
Midtown Alışveriş Merkezi
www.crateandbarrel.com.tr


Merve Doğaner 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2016, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568