Çınaraltı Mangalbaşı'nda dumansız mangal keyfi

Çınaraltı Mangalbaşı, sıra dışı bir iftar deneyimlemek isteyenler için fındıkkabuğu ateşiyle dumansız mangal keyfi sunuyor.

Çınaraltı Mangalbaşı'nda dumansız mangal keyfi

Anadolu Yakası’nın saklı hazinesi Bostancı’da hizmet veren mekân, iftariyelikleri, zeytinyağlıları ve birbirinden leziz etleriyle farklı bir iftar deneyimi yaşatıyor.

Dışarıda yenen iftar yemeklerinde işletmelerin en çok şikâyet aldığı problem olan servis hızı ve kalitesini, misafirlerin kendi etlerini masa üstü mangallarda pişirdiği özel konseptiyle bertaraf eden Çınaraltı Mangalbaşı’nda, birbirinden lezzetli ve bol çeşitli et seçeneklerinden dilediğiniz kadar sipariş edebiliyor, dumansız ve kokusuz fındıkkabuğu ateşinde kendiniz pişiriyorsunuz. 

Sizi ateşi hazır olarak bekleyen masa üstü mangallara tam zamanında bırakılan etler, siz çorbanızı içene kadar pişiyor ve iftarda gecikmiş, soğumuş ve formunu kaybetmiş menülerin yerine tam zamanında hazır olan, sıcak ve taze bir yemek yeme imkânı yaratıyor.

İstanbul’un En Modern Mangalbaşı Mekânlarından Biri
Son yıllarda yıldızı iyice yükselen Bostancı sahilinin en özgün mekânlarından biri olarak dikkat çeken Çınaraltı Mangalbaşı, temiz havası ve incelikle planlanmış iftar menüsüyle bir yandan sohbet ederken bir yandan da her şeyin zamanında ve sıcak olarak hazırlanmasına olanak sağlıyor. 
Bilindik mangalbaşı deneyimlerinin çok ötesinde bir konfor sunan Çınaraltı Mangalbaşı’nın dumansız ve kokusuz mangallarında, mekânın leziz etlerinden kendi arzunuza göre bir seçki hazırlayabilirsiniz. Mekanda dana ve kuzu ızgara ile beyaz et çeşitlerinin yanı sıra sakatat ve sucuk da mevcut. Dilerseniz menünüzü zeytinyağlılar, mezeler ve salata ile zenginleştirebilir ya da toplu rezervasyonlar için kendi özgün fiks menünüzü oluşturabilirsiniz. 

Bostancı Meydanı, Altıntepe Mah. Kasaplar Çarşısı No:2 F-G, Küçükyalı-Maltepe | İstanbul
Tel: 0535 334 44 44
Web: http://www.cinaraltimangalbasi.com/
F: https://www.facebook.com/cinaraltimangalbasi


Serda Kranda Kapucuoğlu

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568