Çınaraltı Mangalbaşı Restaurant Adana'da

Ergün Tütmez / ADANA- Anadolu Yakası’nın en niş mekânlarından biri olarak mangal severlerin uğrak noktalarından biri halini alan Çınaraltı Mangalbaşı Bostancı, Ataşehir Ataköy ve Mersin Şubelerinden sonra Adana Şubesini de Adanalı mangal severlerin hizmetine açtı.

Çınaraltı Mangalbaşı Restaurant Adana'da

Yakında Ankara ve İzmir Şubelerini de hizmete açmayı planlayan Çınaraltı Mangalbaşı Restaurant, fındık kabuğu ateşiyle hazırladığı masa üstü mangal konseptiyle dikkat çekiyor.   

Adana Şubesinde Çukurova ve Torosların en özel etlerini Adanalılar ile buluşturan Çınaraltı kırmızı et, tavuk, köfte, sucuk ve sakatat seçenekleriyle misafirlerine 40’tan fazla tercih sunuyor.

Ali nazikten kaya koruğuna, kırmızı biber turşusundan pazı kavurmasına ve ara sıcaklardan mevsim salatalarına kadar 50’ye yakın meze çeşidiyle yemekte sürprizlerden çok kontrolü elinde tutmayı sevenler için hizmet veren mekân, Adana’nın en işlek noktasında, Süleyman Demirel Bulvarı’nda yer alıyor. 

Mekanda servis edilen Künefe ise şaşırtan tatlardan biri olarak gurme listelerinde yerini alan, özel lezzetler arasında. 

Yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içeceklere de menüsünde yer veren Çınaraltı Mangalbaşı konfor ve servis kalitesiyle dikkat çekiyor.

Çınaraltı Mangalbaşı Restaurant  Adan Şubesi: Süleyman Demirel Bulvarı TRT Yanı Çukurova ADANA. Rezervasyon Tel: 0322 234 6 234  - 0505 002 5 452 www.cinaraltimangalbasi.com

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568