Ekşi Limon Tantuni ve Simit Sarayı açılıyor

Ekşi Limon Tantuni ve bildiğimiz tantuni lezzetini yeniden yorumlarken Simit Sarayı ise yepyeni ürünler, farklı tatlar sunmak için ayağınıza geliyor.

Ekşi Limon Tantuni ve Simit Sarayı açılıyor

Simiti bir ziyafet aracı haline getirmesiyle adını duyuran ve Türkiye'nin hemen her bölgesinde ve Dünya'nın birçok şehrinde şubeler açan Simit Sarayı'nın tecrübesi şimdi Mersin tantunisi ile birleşiyor. Mersin Tıp Fakültesi Hastanesi karşında açılan Ekşi Limon Tantuni ve bildiğimiz tantuni lezzetini yeniden yorumlarken Simit Sarayı ise yepyeni ürünler, farklı tatlar sunmak için ayağınıza geliyor.

BİLDİĞİNİZ TANTUNİ YEPYENİ DENEYİMLE
Mersin farklı ve yepyeni bir damak tadına daha kavuşuyor. Dünya'nın birçok şehrinde şubeler açan Simit Sarayı'nın lezzet tecrübesi şimdi Mersin Tantunisi ile birleşiyor. Mersin Tıp Fakültesi Hastanesi karşında açılan Ekşi Limon Tantuni, bildiğimiz tantuni lezzetini yeniden yorumlayacak. Perspektif İş Merkezi altında açılış yapılacak olan Ekşi Limon Tantuni'de bildiğimiz klasik tantuni lezzetinin yanı sıra tantuninin alternatif sunumlarını da bulmak mümkün. 

SİMİT SARAYI AYAĞINIZA GELİYOR
Türkiye'nin en çok tüketilen yiyeceği olan simidin tadını farklı deneyimlerle eşsiz bir lezzet haline getiren Simit Sarayı şimdi Mersinlilerin kalbini fethetmek için geliyor. Günün her anında hizmet verecek olan Simit Sarayı, sengin menüsünün yanı sıra atıştırmalık ve doyumluk yepyeni lezzetlerle Mersinlilere için farklı bir seçenek olacak. Dünya genelinde 10 bin çalışanı ile yüz binlerce kişinin uğrak yeri olan Simit Sarayı şimdi de Mersinliler için lezzet kapısı olacak.

SG AJANS ORGANİZE EDİYOR
16 Nisan 2016 Cumartesi Günü saat 14.00'da yapılacak açılışın organizasyonunu Mersin'de başarılı çalışmalara imza atan SG Ajans tarafından organize ediliyor. Açılışa katılacak olan Mersinlilere çok büyük sürprizler hazırladıklarını ifade eden SG Ajans Direktörü Gamze Atik, "Ekşi Limon Tantuni ve Simit Sarayı, çok farklı konseptle Mersinlilere buluşuyor. Biz de Mersinlilere çok özel sürprizler hazırladık. Mankenlerimiz, süslemelerimizle ve açılışa özel hazırladığımız sürpriz hediyelerimizle, Mersinliler hem çok nefis bir tada kavuşmuş olacaklar hem de karnaval havasında bir gün geçirecekler. Tüm Mersinlileri bu eşsiz lezzetleri tatmak için açılışımıza bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2016, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568